Transferde Sıcak Saatler

Şu ana kadar Fıratcan Üzüm, Yusuf Sarı, Atakan Gündüz ve Salih Kavrazlı gibi gençlere imza attıran Bordo-Mavililer, bir yıldız adayı daha keşfetti. Fırtına, Pendik’in 18 yaşındaki orta sahası Taha Tunç’u da renklerine bağlayarak operasyonu sürdürdü.

Transferde Sıcak Saatler

Trabzonspor’un gençlik operasyonu aralıksız bir şekilde devam ediyor. Şu ana kadar Fıratcan Üzüm, Yusuf Sarı, Atakan Gündüz ve Salih Kavrazlı gibi isimlerle anlaşma sağlayarak kadro derinliğini artıran Bordo-Mavililer, arayışlarına hem yurt içinde hem de yurt dışında dört koldan devam ediyor.

Bu paralelde Karadeniz temsilcisinin radarına giren İkinci Lig ekiplerinden Pendikspor’un 18 yaşındaki orta saha oyuncusu Taha Tunç ile de anlaşma sağlandı. En kısa zamanda resmi imzayı atıp Trabzon’da başlayacak olan kampa katılması beklenen başarılı futbolcudan beklentinin bir hayli büyük olduğu öğrenildi.

Halil de sıcak saatler

Bu arada Halil Dervişoğlu transferinde de her geçen gün yeni gelişmeler yaşanıyor. Hollanda temsilcisi Rotterdam’ın son olarak 1.5 milyon Euro’ya indiği ve ikinci satıştan pay hakkını muhafaza ettiği öğrenilirken, Trabzonspor ise 1 milyon Euro’dan yukarı çıkmıyor. Önümüzdeki hafta başına kadar bu transferin de netlik kazanması beklenirken, yıldız oyuncunun ailesinin de Rotterdam kulübünün yetkilileriyle sürekli olarak temas kurduğu ve indirim talep ettiği gelen haberler arasında.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet
Cevdet - 1 yıl Önce

Gençleştirme tamam da ipin ucunu da kaçırmamak lazım. Bunların kaçı A takımda direkt oynar bunu Ünal Karaman 'ın hızlı bir şekilde ölçmesi lazım.

Yasin
Yasin - 1 yıl Önce

Tmm maddi sikintimiz var ama bu oglan kacmazin cünkü oas trafigi süper sut süper oglan iyi oynuyor kesinlikle alinmali ekubanla iyi oynar 500 daha verin satis payi da onaylayin baglayin güzel yatirim olur

SIRADAKİ HABER