Ünal Karaman'ın Transferine Onay Verdiği İsimler

Trabzonspor'da Ünal Karaman'ın transferde onay verdiği ilk 3 isim

Ünal Karaman'ın Transferine Onay Verdiği İsimler

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Oğuzhan Özyakup, Yunus Mallı ve Lotric transferlerine onay verdi. Karaman ayrıca; sağ bek ve sol beke de transfer yapılmasını istiyor.

Sezon başında yapılan Obi Mikel ve Sturridge transferleri için, “benim transfere herhangi bir dahlim olmadı” açıklaması yapan Ünal Karaman, kısa bir süre önce de, “biz de artık elimizi transferde taşın altına koyacağız” diyerek transfere dahil olacağı mesajını verdi. Bir transfer raporu hazırladığı ve bazı isimlerle ilgili rapor verdiği bildirilen Karaman son olarak, “sansasyonel transferler yerine gençlerin olması daha çok uyum sağlayacaktır” diyerek ne tarz oyuncular istediği yönünde de herkesin bir fikir sahibi olmasını sağladı.

TRANSFER LİSTESİNDE İSİMLER NETLEŞMEYE BAŞLADI

Karaman’ın bahsettiği transfer alternatifleri ise netleşti. Tecrübeli teknik adamın birinci önceliği Yusuf Yazıcı’nın yokluğunu dolduracak bir 10 numara. Yönetimin önüne koyduğu Oğuzhan ve Yunus Mallı isimlerinden ikisine de onay verdi. Karaman ayrıca sağ ve sol beke birer takviye ile kanada da bir oyuncu alınmasını istiyor. Özellikle kanat için Lotric ismi Karaman’ın üzerinde durduğu isim olarak dikkat çekiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Silahtar.
Hüseyin Silahtar. - 11 ay Önce

Bu yalan haberleri ne amaçla yayıyorsunuz? Menajer yancısımısınız? TS düşmanımısınız?

Manuel
Manuel - 11 ay Önce

Oguzhan almak hata

Kerim
Kerim - 11 ay Önce

10 numara için Jenga on numara olur

SIRADAKİ HABER