Yasak Gelmese Trabzonspor'a Transfer Olacaktı

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Sarı Lacivertli kulübün transfer yasağı hakkında konuşurken, Trabzonspor ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Yasak Gelmese Trabzonspor'a Transfer Olacaktı

Transfer yasağı gelen Trabzonspor’un, Ankaragücü’nün orta sahası Djedje’ye resmi teklif yaptığını açıkladı.  

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, “Djedje’ye Trabzonspor’dan resmi transfer teklifi geldi. Djedje’ye Beşiktaş’ın da talip olduğunu biliyorum. Genç kalecimiz Altay Bayındır’a Galatasaray ve Başakşehir menajerler aracılığıyla teklif sundu. Djedje ve Altay Bayırdır için belirlediğimiz bonservis ücreti 2 milyon Euro. Faty, Pinto, El Kabir ve Brice Dja Djedje’ye takımda kalacak. Bu futbolcuların ödemesini gerçekleştirdik. Kaynak arayışı içerisindeyiz. 5 milyon TL üzerinde bir kaynak bulduk fakat bu miktar yeterli değil. Bize katkı sağlayacak futbolcuların %90 ile anlaşma sağladık. Transfer yasağını şu anda kaldıramıyoruz. Yasağı kaldıramazsak elimizdeki kadro ile mücadele edeceğiz” dedi.  (Ajansspor)

YORUM EKLE
YORUMLAR
kamacı
kamacı - 1 yıl Önce

hı hıı anlat heyecanlı olıyi

hüseyin61
hüseyin61 - 1 yıl Önce

yönetim bilinçli yaptı transfer edecekkkkkkkkkkkkkk para yok ....

Ömer ustaalioğlu
Ömer ustaalioğlu - 1 yıl Önce

Acemi yönetim acemi hoca yıldızları sattınız .Yine transfer yasağı yediniz.Tam şampiyonluk yılı idi.yediniz şampiyonluğu Yönetim hoca istifa edin yapacak bir seyiniz kalmadı.

SIRADAKİ HABER