Yusuf Yazıcı Gidiyor mu?

Trabzonspor'un altyapısından yetişen Yusuf Yazıcı, Real Sociedad'a transfer olmak üzere. Bordo mavili kulüp, La Liga temsilcisiyle 14 milyon euro bonservis karşılığında anlaşma sağladı. Taraflar, oyuncunun sonraki satışından Trabzonspor'a verilecek pay üzerine son görüşmelerini gerçekleştiriyor.

Yusuf Yazıcı Gidiyor mu?

Trabzonspor ile Real Sociedad, Yusuf Yazıcı'nın transferi için 14 milyon euro bonservis bedeli karşılığında anlaşma sağladı. Ancak iki kulüp arasında oyuncunun sonraki satışından Trabzonspor'a verilecek pay üzerine son görüşmelerini gerçekleştiriyor.

Trabzonspor altyapısından yetişen ve 2 sezondur bordo mavili forma ile A Takım'da şans bulan Yusuf Yazıcı, İspanya'ya transfer olmak üzere. Menajerlerini Yusuf Yazıcı ve İlkay Gündoğan'ın yaptığı Family Football menajerlik şirketi yetkililerinin İspanya'da Sociedad kulübüyle görüşme halinde olduğu öğrenildi.

Trabzonspor'un 14 milyon Euro bonservis bedelini kabul ettiği ancak oyuncunun sonraki satışından pay istemesi sebebiyle pazarlıkların devam ettiği aktarıldı. Bordo mavili yetkililerin Yusuf Yazıcı'nın sonraki satışından istediği pay yüzde 25. İspanyol kulübü ilk aşamada bu isteğe 'hayır' dese de Trabzonspor'un inadını kırmak için yüzde 10 önerisine bulundu.

Kaynak: Yeni Şafak

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramis ucar
Ramis ucar - 7 ay Önce

Çok bedavaya gidiyor en 24 milyon eura olmaliydi

Kag
Kag - 7 ay Önce

Bu haberi nereden uyduruyorsunuz ya?

Contra
Contra - 7 ay Önce

Bu siteyi bıraktım artık böyle götünüzden uydurun haberleri

Hkn61
Hkn61 - 7 ay Önce

Yusufu satarsa agaoglunu hain olarak ilan ederim elindeki tek degerli oyuncuyu satiyor nebicim trabzonlu bunlar

Ahmet
Ahmet - 7 ay Önce

14 ne şaka mı yapıyorsunuz

Manuel
Manuel - 7 ay Önce

80 milyon euroluk usklari 3 5 e sat acele et yoksa ts basarili olcak

Okan Sarı
Okan Sarı - 7 ay Önce

Satın satın satın bakalım bir de yusufla abdulkadiri kesinlikle satmayız diye diye bugüne geldiniz dininiz imanınız para olmuş satılmış kahpeler

Kgts
Kgts - 7 ay Önce

Yanlış haberdar. 20nin altına bu sene kabul edilmez. Seneye ise 25


SIRADAKİ HABER