TREN KAÇTI BİR KERE SÜR EŞEĞİ NİĞDE’YE(!)

Böyle olacağını bile bile gönülsüzce izledim Trabzonspor’u. Diyecek bir şeyim kalmadı çünkü diyeceğimi vaktiyle demiştim. Zirvede olmak varken çöküşü yaşamak ancak Trabzonspor’un yapabileceği bir şeydir, zaten bunu da gösterdi.

Tutturdular yerli Messi ve Ronaldo Trabzonspor’da oynuyor diye. Yuh ya, Abdulkadir mi Messi ya da Yusuf mu Ronaldo olan. Biraz abartılmıyor mu çünkü o insanlar maç alıyor.

Devre arasına girilirken aynı laflarla kendilerini kandırdılar, zirvenin en güçlü ortağı olacağı yönünde açıklamalar yaptılar, peki şimdi ne oldu, neden olmadı?

Trabzonspor için bu sezon yüzyılın sezonu olabilirdi, şampiyonda olabilirdi ama inanmadılar. İlk yarının son maçlarını almış takım, ikinci yarıya 6 puanlık maçla başlayacak ve devirdiğin taktirde yolu açılacaktı fakat takıma katkı yapılacağı yerde mevcut kadrodan eksilmeler olunca dibi boyladı.

Ön libero sakaktandı mesela fakat kimse umursamadı, alternatifi ise kadro dışı kaldı ama affedilmedi, yerine takviye de (Takviyeler demiyorum bile) yapılmadı; İranlılar milli takımlarında olduklarından en kritik maçlarda oynamadılar, madem oynayamayacaklardı neden alındılar? Siz hiç diğer büyüklerin milli takımlarında oynuyorlar diye kendi maçlarında oynamayan oyuncularını gördünüz mü?

Türkiye’nin en iyi golcüsü ve şu an Beşiktaş’ı sırtlayan Burak Yılmaz gibi bir oyuncuyu da şutladılar, peki yerine kimi aldılar? Adam evde otursa dahi gol atıyor, böyle bir adamı gönderiyorsanız demek sizin hiç şampiyonluk inancınız olmamış.

Hadi, diyelim sıkıntılar mali ve siz bu sıkıntıları bir şekilde düzeltiniz hatta gelecek sezon içinde iyi bir kadro kurdunuz, peki gelecek sezon şampiyon olacağınızın veya böyle bir fırsatın tekrar ayağınıza geleceğinin garantisi var mı?

Cevap: YOK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşad
Kürşad - 6 ay Önce

Anca boş konuşursunuz boş laf boş laf

GÜVENENLER
GÜVENENLER - 6 ay Önce

Bence yazınız standart eski zihniyetleri andırıyor. Sabırsız davranıp ortalığı ayağa kaldıranlar yüzünden yöneticiler bolca harcamalar yaptılar ve trabzonspor bu duruma geldi. Elimizdeki gençlere sahip çıkmalıyız ve onlara sabretmeliyiz. Her şey zamanla olgunlaşır. Başakşehir her yıl üzerine koya koya 3 yıl sonra şampiyonluğa oynuyor. Bizde aynı şekilde her yıl üzerine koya koya gitmeliyiz. Lütfen bu yazıları yazmayı bırakın,çünkü bıktık artık bu tür yazılardan...

saffet
saffet - 6 ay Önce

bi yürü git ya...

ORHAN ATALAR
ORHAN ATALAR - 6 ay Önce

TS Başakşehir GS TS BJK TS maçlarını tekrar izlemenizi tavsiye

ORHAN ATALAR
ORHAN ATALAR - 6 ay Önce

Bu yazdığım maçları tekrar izleyin ve hakemlerin adaletsiz tutumuna bakın sayın cenk yavuz Usta

Kemal ars
Kemal ars - 6 ay Önce

Sen trabzondasın elbet daha iyi görüyorsun. Top oynamadan para alan .oyuncuları, takımı batıran başkanları niye yazmıyor sun. Sayın USTA.

İsmet Kaldırım
İsmet Kaldırım - 6 ay Önce

Biri şu arkadaşa devre arası transfer yasağımız olduğunu ve milli takıma çağrılan futbolcu gitmek zorunda. Eleştiri yapmak için bu kadar küçülmeyin lütfen.

Mecit kurt
Mecit kurt - 6 ay Önce

Yahu seni kim spor yazarı yaptı. Bir kere olumlu yazını görmedim. Hayırdır sen bu takıma başkanmı olmak istiyorsun. Sen git köyüne tarlanı sür çay topla fındık topla ama Allah aşkına spor yazarlığı yapma