TS YATAR DİYENLERİN YATACAK YERİ YOK

‘’Trabzonspor, Galatasaray’a yatar’’ Bu Fenerbahçelilerin en büyük ezberlerinden biridir lakin tamamen bir zırvadan ibarettir.
Trabzonsporlu duruşu denen şeyden haberi olmayanların gevezeliklerinden başka bir şey değil. Bu  safsatanın bir anlam ifade etmediğini tüm Türkiye izledi bu akşam.
Galatasaray’ın 40 bin taraftarı önünde, dişe diş, kora kor bir mücadele veren takımımız bence üç puanı kaybeden taraftı.
Galatasaray üstün ve baskılı oynuyor gibi gözükse de bal yapmayan arı gibiydi ve çok az pozisyon bulabildi. Burak’ın son dakikalarda ki o ters dokunuşu Muslera’nın ayağından dönmeseydi üç puan   bizim olabilirdi?
Neyse işin teknik taktik kısmını ele alan onlarca köşe yazısı yazılacaktır, o kısmına ben daha fazla girmeyeyim.
Kulüp başkanı aylardır cezaevinde yatan bir takımın taraftarlarının hiç yüzleri kızarmadan dile getirdikleri ‘’ Te-Se, Ge-Se’ye yatar’’ iftirasına değinmek istiyorum.
Öncelikle herkes bilsinki biz Trabzonporlular için İstanbul takımlarının biri diğerinden daha yakın değildir. Fenerbahçe ile olan kavgalarımız nedeniyle sanki Galatasaray’a daha yakınmışız gibi bir algılama varsa, bu tamamen bir yanılsamadır.
Trabzonpor için Fener ne ise Cimbom da odur. Yalnız, Fenerbahçe’nin Türk futbolunu katleden eylemleri nedeniyle Fenere esktra bir tepki oluşmuş olabilir.
Almak satmak, şike yapmak ve yatmak gibi eylemleri günlük rutini haline getirenlerin, ‘’ Trabzonspor,Galatasaray’a yatar’’iftiraları, aynada kendi akislerini görmelerinden başka bir şey değildir.
Trabzonspor iyi oynayabilir, kötü oynayabiliri maç kazanabilir, maç kaybedebilir ama Trabzonspor asla hiçbir takıma yatmaz.
‘’Trabzonspor bizi küme düşürdü’’ diye bağıranlar ile ‘’Trabzonspor şampiyonluğumuzu elimizden aldı ‘’diye ağlayanlar bunun en büyük ispatıdır. Bu takım kimseye yatmaz bu böyle biline.
Karadeniz fırtınası, bu gece Arena stadyumunda bunun böyle olduğunu bir kere daha herkese gösterdi.
Trabzonspor GS’ye yatar iddiası; Türk futbolunu bitiren ve kelimenin tam anlamı ile yatacak yeri olmayanların saçmalıklarından başka bir şey değildir.
Yatacak yeriniz yok bilesiniz!!!
YORUM EKLE
YORUMLAR
turgut
turgut - 7 yıl Önce

harun bey'in yazıları damakta bal tadındadır.kalitelisini yazılarında göreceğiz haber ts'yi harun bey'in transferinden dolayı kutlıyorum.

Arafilboylu
Arafilboylu - 7 yıl Önce

harun çelik ismini bir çok yerde duyuyordum ve her zaman takdir ediyordum ağzına sağlık reis kalemin dert görmesin

Hasan Saral
Hasan Saral - 7 yıl Önce

kaleminiz oldukca etkili ama şuda belli eşşek hoşaftan anlamaz... trabzonspor öyle büyük bir takımdırki bunu bir kere daha bütün türkiye gördü

omer
omer - 7 yıl Önce

harun abi çok güzel bir yazı olmuş, yazılarının devamını bekliyoruz..

ahmet kürşat
ahmet kürşat - 7 yıl Önce

yattı kalktı yorumlarını yapanlara artık kızmıyorum çünkü şeytana neden günah işledin diye kızılmaz. ama herkes de iyi bilsin hacı yatmaz, yatırır...

Ahmet
Ahmet - 7 yıl Önce

belkide fenerliler trabzonspora gaz veriyor :)
trabzon gs ye yatmaz ama fenerde şampiyon olur.

Onur
Onur - 7 yıl Önce

ne yaptı trabzonspor galibiyet mi aldı? öyle olsaydı eetdoğru bir yazı gerçekten derdim ama beraberliğe fazla gerçekten..

ibrahim aydın
ibrahim aydın - 7 yıl Önce

harun abi yazılarını tekrar görmek ne güzel. yine her zamanki döktürmüşsün. devamını bekliyoruz...