Acun Ilıcalı Yeni Projesinde Çalıştırmak Üzere İş İlanı Yayınladı!

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yeni projesi olan EXXEN dijital programının hazırlıklarını bitirerek izleyicilerle buluşturdu.

Acun Ilıcalı Yeni Projesinde Çalıştırmak Üzere İş İlanı Yayınladı!

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yeni projesi olan EXXEN dijital programının hazırlıklarını bitirerek izleyicilerle buluşturdu. Netflix mantığı ile çalışan bu uygulama yerli Netflix çalışması olarak adlandırılmaktadır. Belli bir ücret karşılığı EXXEN’E aylık üye olarak birçok dizi ve programın tadı çıkarılmaktadır.

Büyük projeler arasında gösterilen bu uygulama için Acın Ilıcalı geçtiğimiz günlerde iş ilanı yayınladı. Yayınladığı iş ilanını duyan birçok kişi çalışmak için başvuru yaptı. Acun Ilıcalı iş ilanına olan talebin bu kadar çok beklemediğini ve şaşırdığını dile getirdi.

Özellikle pandemi döneminde çoğu kuruluşun kapanmadı ve işlere ara vermesinden dolayı çoğu kişi işsiz kalmak zorunda kalmıştır. Bu dönemde Acun Ilıcalının iş ilanı vermesi çoğu kişi için umut vermektedir.


Acun Ilıcalı Hangi Meslek Dalında İş İlanı Verdi?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan EXXEN dijital platformu için verdiği ilanı duyan birçok kişi hangi alanda iş ilanı verdi sorusunun cevabını aramaya başladı. Acun Ilıcalı yeni projesi olan EXXEN için yayın müdürü iş ilanı verdi.

Verdiği ilanda aradığı özellikleri de içeren bir yazı paylaşan Acun Ilıcalı görev tanımını şu şekilde yaptı : “Aradığımız kriterler arasında yayın akışını ve yayın sürecinde planlamayı verimli şekilde yapabilecek, yayında olan dizi ve programlar arasında köprü görevini yapabilecek ve onları organize edebilecek, yayında son kararı verecek olan yayın müdürü aranmaktadır.“


EXXEN Dijital Platformunun İçeriğinde Neler Yer Almaktadır?

Netflix uygulaması dünya üzerinde kullanılan üyelik şartı ile sınırsız dizi ve filmlerin izlenebildiği dijital bir platform olma özelliği taşımaktadır. Yerli Netflix uygulaması diyebileceğimiz EXXEN ise sadece Türk dizi ve programlarından oluşan bir dijital platformdur. Uzun emekler ve uğraşlar sonucunda ortaya çıkan bu platformda uzun yıllar önce yayınlanan ve sevilen Sihirli Annem dizisinin de yeni versiyonu yayınlanmaktadır.

Bambaşka bir kadrodan oluşan dizi Baştan çekilmek yerine dizinin devamı olarak çekilmektedir. Yine platformda ses getirmesi beklenen diğer bir program ise MasterChef Junior yemek programıdır. Bunun yanı sıra birbirinden eğlenceli programlar ve farklı ölülerden oluşan dizilerde yer almaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER