Barbaroslar Karabay Kimdir? Barbaroslar Karabay’ı Kim Canlandırmaktadır?

TRT 1 ekranlarının sevilen ve sıklıkla seyredilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi yeni bölümleriyle yayınlanmaktadır. Barbaroslar Karabay Kimdir? Barbaroslar Karabay’ı Kim Canlandırmaktadır?

TV VE SİNEMA 27.01.2022, 23:22
Barbaroslar Karabay Kimdir? Barbaroslar Karabay’ı Kim Canlandırmaktadır?

TRT 1 ekranlarının sevilen ve sıklıkla seyredilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi yeni bölümleriyle yayınlanmaktadır. Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrollerini paylaştığı dizide yeni olan karakterler merak edilmektedir. Barbaroslar Karabay Kimdir? Barbaroslar Karabay’ı Kim Canlandırmaktadır?

Es Film imzasıyla yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 17. Bölüm ile yayınlanıyor. Diziye her bölümde yeni katılan karakterler merak içerisinde araştırılmaktadır. Berat Özdoğan tarafından yönetmenliği üstlenilen, Serdar Özönalan’ın ve Hasan Erimez’in senaryosunu kaleme aldığı Barbaroslar dizisinde Karabay karakteri merak edilmektedir. Barbaroslar Karabay Kimdir?

Barbaroslar Karabay Kimdir?

Barbaroslar Karabay, Memlüklü Devleti’nin İskenderiye’de görevli emiridir. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Karabay Rolünü Okan Şenozan canlandırmaktadır.

Okan Şenozan Kimdir?

29 Mart 1968 yılında Ankara’da dünyaya gelen Okan Şenozan 1986 yılından itibaren seslendirme yapmaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Sahra adlı dizide gerçekleştiren Okan Şenozan, daha sonra Bizim Evin Halleri ve Unutma Beni adlı dizide oyunculuk yapmıştır. En  son Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinde Şahin karakterini canlandıran Okan Şenozan şimdilerde Barbaroslar Karabay karakterini canlandırmaktadır.

Yorumlar (0)