Baş Belası Perihan Kimdir? Baş Belası Perihan Gerçek Adı Nedir?

Baş Belası Perihan Kimdir? ATV ekranlarının sevilen yaz dönemi dizisi Baş Belası dizisinde rol alan oyuncular merak edilmektedir.

Baş Belası Perihan Kimdir? Baş Belası Perihan Gerçek Adı Nedir?

Baş Belası Perihan Kimdir? ATV ekranlarının sevilen yaz dönemi dizisi Baş Belası dizisinde rol alan oyuncular merak edilmektedir. Baş Belası dizisinde Perihan Aydoğan karakterini canlandıran kimi kimidir? Dizide İpek’in annesini canlandıran Neşe Baykent, oynadığı dizilerde de akıllara kazınmayı başarmıştır. Peki, Baş Belasının Perihan’ı Kimdir?

Baş Belası Perihan Kimdir?

Baş Belası Perihan karakterini Neşe Baykent canlandırmaktadır. Baş Belası dizisinde İpek’in annesi rolünde olan Perihan oldukça hoş ve alımlı bir kadındır. Zevkli ve zarif olan Perihan herkes tarafından Peri olarak bilinmektedir. Kendine hayranlık besleyen Nazlı’nın deyimiyle kraliçesiyken kızına bir türlü yakıştıramadığı fakat pek hoşlanmadığı ama katlanmak zorunda kaldığı damadının karşılaştığı olaylar sebebiyle tahtından indirilmektedir. Perihan her zaman gururlu ve mağrur bir kadındır. Baskın bir karakter olan Perihan, lafını hiç sakınmayıp, korkusuz bir şekilde çalışıyor. Torununa oldukça düşkün olan Perihan, İpek’in emniyette çalışmasından ve hayatını tehlikeye atmasından şikayetçidir.

Neşe Baykent Kimdir?

1975 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş olan Neşe Baykent, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 1998 yılında rol aldığı Keşanlı Ali Destanı adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Yer Altında Dünya Var, Şelale, Kınacılar Konağı, Unutma Beni, Deniz Yıldızı, Beni Affet, Beni Deli Etme gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER