Çukur da başrol gidiyor bomba transfer geliyor! 

Show TV’ de yayınlanan sevilen dizi Çukur bu sezon sevenlerine veda etmeye hazırlanıyor. Çukur finale doğru yürürken beklenmedik bir sürpriz isim dâhil oldu.

Çukur da başrol gidiyor bomba transfer geliyor! 

Show TV’ de yayınlanan sevilen dizi Çukur bu sezon sevenlerine veda etmeye hazırlanıyor. Çukur finale doğru yürürken beklenmedik bir sürpriz isim dâhil oldu. Çağla Demir, Çukur dizisinde “Leyla” rolüne can verecek. 

Ay Yapımın yapımını üstlendiği Show TV’ nin sevilen dizisi Çukur, pazartesi akşamları sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Sinan Öztürk’ ün yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin kadrosuna sürpriz bir isim dâhil oldu. Çağla Demir favori diziye rol almaya hazırlanıyor. Genç ve güzel oyuncu Çukur dizisinde “Leyla” rolüne can verecek.

Çukur dizisinin mayıs ayında sevenlerine veda edeceği ve finale gideceğini duyurmuşlardı. Çukur dizisinin geçen ki bölümlerde 2 yıllık bir zamanda ileriye gidilmesi ve Yamaç karakteri çok farklı bir Çukur’ a gözlerini açmıştı.

Çukur’ a dâhil olan Çağla Demir kimdir?

Çağla Demir, Samsun’ da 1992 senesinde gözlerini açtı. İl ve ortaokulu Samsun’ da bitirdi. Ankara Başkent İletişim Akademisi’ nde oyunculuk eğitimi alan genç ve güzel sanatçı, kariyerine “Medcezir” dizisi ile 2014 yılında başladı.

Çağla Demir, “Banu” karakteri ile iki sezon boyunca ‘Kara Sevda’ dizisinde yer aldı. Daha sonra “Siyah İnci”, “Kocaman Ailem” ve “Elimi Bırakma” isimli dizilerde rollerine hayat verdi. Bu zaman içerisinde, 2018- 2019 senelerinde “GQ Clear Men of the Year” ve “Armani Si Passione” kampanyalarına destekte bulundu.

Çağla Demir’ in rollerine hayat verdiği dizi ve filmeler:

  • Medcezir ( televizyon dizisi – 2014 )
  • Kara Sevda ( Televizyon dizisi- 2015 - 2017 )
  • Siyah İnci ( Televizyon dizisi – 2017 )
  • Kocaman Ailem ( televizyon dizisi – 2018 )
  • Elimi Bırakma ( televizyon dizisi - 2019 )
  • Bayi Toplantısı (Film - 2020 )

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER