Çukur dizisinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya cevap

İç işleri Bakanı Süleyman Soylu'nun lanet dizi olarak nitelendirdiği çukur dizisinde ilginç sahneler ekrana geldi. İç İşleri Bakanlığı Süleyman Soylu bir konuşmasında lanet bir dizi var ekranlara gelen Çukur dizisi ile ilgili geçtiğimiz günlerde ciddi bir şekilde tepkisini gösterdi. Sonrasında hakkında eleştirilerde bulundu ve gençlere kötü örnek olduğunu belirtti.

Çukur dizisinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya cevap

İç işleri Bakanı Süleyman Soylu'nun lanet dizi olarak nitelendirdiği çukur dizisinde ilginç sahneler ekrana geldi. İç İşleri Bakanlığı Süleyman Soylu bir konuşmasında lanet bir dizi var ekranlara gelen Çukur dizisi şeklinde yapmış olduğu açıklamalar ile dizi ile ilgili tavrını net bir şekilde ortaya koydu. Sonrasında dizi ile ilgili eleştirilerde bulundu ve gençlere kötü örnek teşkil eden bir dizi olduğunu belirtti.

Vartolu Sadettin isimli karakterin bir çatışma esnasında “Duydum ki ateş ediyorsunuz ettirmem. Çocukların ve gençlerin ruh sağlığı ile oynuyorsunuz oynattırmam. Burada sadece ben ateş ederim ben.“ şeklinde gerçekleşen replik ile birlikte dizi içerisinde küçük bir tepki gösterildiği görüldü. Sahnede  Hababam Sınıfı sinama filminin unutulmayan sahnesinden esinlenerek ortaya konulduğuna gözlerden kaçmamaktadır. Böylece dizi espirili bir dil ile birlikte konu ile ilgili tavrını ortaya koymuş oldu. 

Soylu Lanet Dizi Demişti

İç işleri Bakanı Süleyman Soylu'nun lanet dizi olarak kısa bir süre önce değerlendirdiği dizi ile igili bir takım gelişmeler olmuştu. Bakanın tepkisine duyarsız kalmayan yapımcılar dizi içerisinde kötü örnek olacak bir takım sahnelerin azaltılması kararı aldılar. Önceki sezonlarla kıyaslandığında daha az şiddet sahneleri olduğu görülen dizi içerisinde gençlere iyi bir şekilde örnek olabilmek adına bir takım suçlarla da mücadele ettikleri görülüyor. Yapımcılar adı geçen sahne ile ilgili her hangi bir açıklama da bulunmadı. Sahnenin cevap niteliğinde olabileceği kamuoyu tarafından değerlendrildi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2021, 18:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Yaptığınız haberi okudunuz mu cok merak ediyorum. Bu haberi yazan arkadaşı denetleyen biri yok mudur? Tam anlamiyla REZALET bir yazı akışı var.

Ömer Abdullah KART
Ömer Abdullah KART - 2 ay Önce

Soylu'nun varlığı kötü örnektir nedeni suçsuz insanlara hakaret etmesi suçlaması

Ebenin
Ebenin - 2 ay Önce

Yazdığınız yazının taaa...

Okuyucu
Okuyucu - 2 ay Önce

Allah rızası için bu me saçma bir yazı örüntüsü. Okumaya başladım aşağıya iniyorum diğer paragraf aynı şekilde başlıyor aynı yeri 3 kez okudum.

Ekranlarda onlarda luzumsuz d
Ekranlarda onlarda luzumsuz d - 2 ay Önce

Ekranda o kadar luzumsuz diziler var hic olmazsa cukurda aile nedir onu anlatiyor bazi diziler + 18 uygunsuz dizileri kaldirin Kimin Eli Kimin cebinde Belli degil ondan sonra cinayetler fazlalasti DIYIP haktan hukuktan bahsediyorsunuz

İhtiyarkurt
İhtiyarkurt - 2 ay Önce

Bu nasıl haber aynı cümleyi bütün yazı içinde 25 sefer kullanılmış. Bumu sizin haberçiliğiniz

Baba Baba
Baba Baba - 2 ay Önce

Okuyucu ancak bu kadar aptal yerine konabilir dört paragraflık haberde

Ali Aydın
Ali Aydın - 2 ay Önce

Çukur dizisi işini yapsın.Bu ülke'nin yöneticilerine laf soylemek, çamur atmak Cukur dizisinon görevi değildir.Şiddetle kınıyorum.


SIRADAKİ HABER