Çukur Maskeli Kim? Çukur’da Yamaç İle Dövüşen Maskeli Kim?

Çukur Maskeli Kim? Çukur’da Yamaç İle Dövüşen Maskeli Kim?

Çukur Maskeli Kim? Çukur’da Yamaç İle Dövüşen Maskeli Kim?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, her pazartesi akşamı ekrana gelirken, Türkiye genelinde fenomen hale gelmeyi başarmıştır. Çukur dizisinde kullanılan dövme, günlük hayatta gençler tarafından da kullanılmaktadır. Kıyafetlerde, internette kullanılan profil fotoğraflarında hemen her yerde Çukur imzasını görebiliriz. Çukur da yeni rol alacak olan Maskeli Kimdir? Çukur Maskeli Kim? Çukur’da Yamaç ile Dövüşen Maskeli Kim?

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı incelendiğinde fragmanda olan maskeli karakter dikkatleri çekti. Erdenetlere darbe indirmek için büyük bir operasyona giren Koçavalılar karşılarında maskeli bir düşman ile karşılaşırlar. Yüzü tamamen kapalı olan bu düşman Yamaç ile dövüşmektedir. Çukur Maskeli Kim sorusu dizi hayranlarını oldukça meraklandırmıştır. Fragman da yayınlanan maskelinin kim olduğu henüz belli değil. Çukur hayranları bu konuyla ilgili bazı tahminler yapmaktadır.

Yapılan yorumları incelediğimizde maskeli karakteri veya ninjayı Çukur’da eski bölümlerde hayatını kaybeden Kemal’in yani gerçek adıyla Uğur Yıldıran’ın oynandığı düşünülmektedir. Sergilediği davranışlara baktığımızda maskelinin Kemal olma ihtimali olmadığını düşünüyoruz. Bir diğer iddia ise maskelinin Kulkan olduğu düşünülmektedir. Bize göre tüm bu karakterlerin maskeli olmayacağını düşünüyoruz. Oyunda muhtemelen ilk kez rol alanacak birinin maskeli olacağını düşünüyoruz. Tüm bu detayların ilerleyen günlerde meydana çıkacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ilerigörüşlü
Ilerigörüşlü - 5 gün Önce

Bence maskeli Yasmin!

SIRADAKİ HABER