Çukur Son Bölümde Neler Oldu? Çukur 112. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Çukur Son Bölümde Neler Oldu? Çukur 111. Bölümde Neler Oldu? Çukur 112. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Çukur Son Bölümde Neler Oldu? Çukur 112. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Çukur 111. Bölüm dün akşam Show TV ekranlarında yayınlandı. Show TV’de 4. Sezonuyla devam eden Çukur yeni bölümüyle seyircisiyle buluştu. Aras Bulut İynemli’nin Yamaç karakteri ile Çukur Mahallesinin lideri konumunda olduğu dizide aksiyon ve gerilim dur durak bilmiyor. Çukur Son Bölümde Neler Oldu? Çukur 112. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, 112. Bölümüyle 18 Ocak 2021 Pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Yayınlandığı gün reyting rekorları kıran Çukur da bulunan karakterler dizi severlerin ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor. Çukur yayınlandığı her gün sevenlerini ekran başına kilitlemeyi başarırken aynı zamanda izlemeyen kişileri de kendisine hayran bırakmaktadır.

Çukur Son Bölümde Neler Oldu?

Çukur 111. Bölümde Yaşananlar seyircisini şaşkına çevirdi. Erdenetlerin sonunu getirmek için çaba gösteren Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için daha büyük bir saldırı gerçekleştirecek. Seyircilerin nefeslerini kesen bu aksiyon esnasında Yamaç ve Çukur’un başına gelenler oldukça merak edilecek. Etrafındaki koruma duvarının zayıfladığını hisseden Cengiz, çareyi Çağatay’dan bulur. Çağatay’ın planladığı oyunlar sürpriz gelişmelerle karşılaşmanıza sebebiyet verecek. Ogeday’ın ölümünden sonra Cengiz’e öfke püsküren Kulkan, hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği birinden yardım alacak. Aksiyon ve macera dolu anlardan sonra Koçovalılar, Erdenetlerden birinin daha sonunu getirip intikamlarını almaya devam edeceklerdir.

Çukur 112. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Çukur 112. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı sorusu dizinin sevenleri tarafından araştırılmaktadır. Henüz Çukur 112. Bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde haberts.com olarak sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Siz de bizi takipte kalarak en güncel dizi haberleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER