Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Oyuncusunun Gerçek Kişiliği!

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncularından olan Tevfik Erman Kutlu, dizide çok sempatik ve renkli bir kişiliğe sahiptir. ATV'de yayınlanan Dizi TV programının sorularına yanıt veren karakter kedileri ile hayat sürdüğü evinin kapılarını ekip çalışanlarına açtı.

TV VE SİNEMA 27.01.2021, 17:09
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Oyuncusunun Gerçek Kişiliği!

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncularından olan Tevfik Erman Kutlu, dizide çok sempatik ve renkli bir kişiliğe sahiptir. ATV'de yayınlanan Dizi TV programının sorularına yanıt veren karakter kedileri ile hayat sürdüğü evinin kapılarını ekip çalışanlarına açtı. "Hayat kedilerle yaşayarak daha da güzelleşiyor" diyen ünlü oyuncu Tevfik Erman Kutlu set dışında dışarı ile bağlantısının pek olmadığını ve çoğunlukla evde vakit geçirdiğini dile getirdi.

Renkli Karakterden Eder Yok!

Pandemi süreci gereği dışarı çıkmadığını dile getiren başarılı oyuncu bu süreçten öncede pek dışarı ile bağlantısının olmadığını belirtti. "Evde olduğum zaman mutlu oluyorum ve seviyorum ev ortamını" dedi. Normal hayatta canlandırdığı Tekin karakteri ile bir arkadaşlık ilişkisi kurabileceğini fakat fazla görüşme ihtimali olmadığını dile getiren oyuncu bu sözlerini şu şekilde açıkladı: “Tekin ile arkadaş olmasına olurum. Fakat onun hayatında drama var, acı var, sertlik var. Bunlar bana göre işler ve ortamlar değil. Ben Tekin'in bulunduğu ortamlarda bulunmaktan hoşlanmam. Fakat bu karakteri canlandırmak eğlenceli ve zevkli."

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Başarısını Ekibine Borçlu!

Bu kadar uzun süre ayakta kalmasının altında uyumlu bir ekip çalışması ve disiplin yatıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 6 sezondur çok keyifli anlar yaşadığını dile getiren Tevfik Erman Kutlu:" Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden önceki set hayatımda da oldukça keyifli anlar yaşıyordum. İşimi severek ve isteyerek yapıyorum. Kamera karşısına gelene kadar evden çıkışım dahil her şeyi bir oyun olarak görüyorum.

Açıkça söylemek gerekirse işe değil oyun oynamaya gidiyorum. Bundan da aşırı zevk alıyorum" sözlerine değindi. Arkadaşları ile keyifli anlar geçirdiğini adeta oyun oynadıklarını ve bundan zevk aldıklarını dile getiren Tevfik Erman Kutlu genel olarak herkes ile iyi anlaştığını da ekledi. Ekip çalışanlarının birbirini anlayan diyarlı kişiler olduğunu belirten oyuncu üstlendiği rolden de oldukça memnun. Yaşı ilerlemiş olsa da aksiyon sahnelerinde zorlanmadığını da belirtti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer almaktan ve canlandırdığı karakterden oldukça memnun.

Yorumlar (0)