Esra Erol Fuhuş Çetesini Ortaya Çıkardı! Dev Operasyon Yapıldı!

ATV de akşam saatlerinde başlayan sevilen program Esra Erol’ a kaybolan kızını aramaya gelen Gürcünaz, 19 yaşında olan kızı Zeynep’ in hayatta olup olmadığından endişeli olduğu için Esra Erol’ un kapısını çaldı.

Esra Erol Fuhuş Çetesini Ortaya Çıkardı! Dev Operasyon Yapıldı!

ATV de akşam saatlerinde başlayan sevilen program Esra Erol’ a kaybolan kızını aramaya gelen Gürcünaz, 19 yaşında olan kızı Zeynep’ in hayatta olup olmadığından endişeli olduğu için Esra Erol’ un kapısını çaldı. Esra Erol kaybolan Zeynep’ i çok zaman geçmeden buldu. Zeynep bulunduktan sonra stüdyoda itirafları gündeme bomba etkisi yarattı. Yaşadığı evden kaçan 19 yaşındaki Zeynep Esenyurt’ ta Aysel isimli bir kadının evinde yaşamaya başladığını ve haftada 700 TL karşılığında Fuhuş için anlaştığını itiraf etti.

Türkiye gündeminde olan Zeynep, Esra Erol da canlı yayındayken bomba itiraflar yaptı. Aysel isimli kadının evinde kalan 19 yaşındaki genç kızın açıklamaları kan dondurdu.

Aysel’ in evinin defalarca fuhuş yüzünden polis baskınına maruz kaldığı ortaya çıkınca art arda itiraflarda bulundu. Aynı evin içinde 7 kişi yaşadıklarını anlatan Zeynep, Aysel ile haftalık 700 TL karşılığında fuhuş yapmak için anlaştığını anlatınca gerginlik arttı.

Esra Erol’ da…

19 yaşındaki Zeynep, Aysel’ in kendisini evine götürdüğünü ve kaldıkları evin defalarca fuhuş sebebiyle baskın yediğini ve bu yüzden farklı bir ev bulmak için arayışa geçtiklerini belirtti.

Kadınların üzerinden ticaret yapan kişilerin başı olan Aysel ve kocasını söyleyen Zeynep bir isim daha ortaya attı. Halil…

Yayın esnasında gelen itiraflardan hemen sonra Esra Erol’ un yayınını ihbar olarak gören ve hemen harekete geçen Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Aysel ve kocası İsmail’ i ifadelerini almak üzere karakola götürdü.

3 kişiye gözaltı kararı…

Geceyi karakolda geçiren Aysel, Aysel’in eşi İsmail ve Halil B. Sabah adliyeye gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER