Esra Erol muammer ay olayında son durum ne?

Esra Erol Muammer Ay davasını çözebilecek mi? Muammer Ay davasında son durum ne?

Esra Erol muammer ay olayında son durum ne?

Ülkemiz de gün geçmiyor ki TV ekranlarında şok edici yeni bir olay yaşanmasın. Programlara bakarken burası Türkiye mi yoksa brezilya mı demekten kendimizi alamıyoruz. Daha önce evlilik programı sunan ve şimdilerde sosyal olaylara yardımcı olmaya çalışan Esra Erol yaptığı programda bir anne ile bizleri tanıştırdı. Bu anne kızımı bulmak için geldim deyince belki de hepimizin aklına o sahne geldi kayıp bir kız ve onu aramak için gelmiş bir anne adayı. Durumun iç yüzü ortaya çıkınca hiçte aklımıza gelenin olmadığını görmüş olduk, muammer olayı olarak ekranlara kaydolan olay hepimizin düşüncesinden farklıydı. İki elti bir adam ve bu adam da evli.

Muammer Ay davasında son durum ne?

Muammer Ay namı değer Kazanova, evet sosyal medya artık ona bu ismi verdi, tam bir komedi durumu almış olay insanların eğlencesi oldu. Durumu sizlere kısaca özetleyelim, Muammer Ay eski eşinin açtığı yufkacı dükkânında işletmecilik yapıyor ki iki eltide orada çalışıyor. Bu iki elti Muammer Bey’den para almamalarına rağmen çalışmaya devam ederken kocalarının uyarılarına rağmen işten çıkmıyor. Sonrasında iki elti aynı anda bu adama kaçıyor. Sonrasında eltilerden birinin Esra Erol programına konuk olmasından sonra son bölümde geri dönmesiyle olay daha da karıştı. Muammer Ay ile ilgili konuşmakta zorluk çeken ve korktuğu belli olan elti nerdeyse hiçbir şey anlatamadı ama programa bağlanan kişiler olay itiraflarda bulundu.

Muammer hocalık yapmış

Olayımızın kahramanı Muammer Ay, insanlara hocalık yapmaya çalışmış ve bu sözde hocamız daha öncede evli kadınlarla yakınlaşmaya çalışmış kendisine cevap hakkı doğan Muammer Ay telefon ile programa bağlanıp da bu iddiaları yalanlamaya çalıştı ama Esra Erol’un sorularına cevap bile veremedi. Eltinin birinin dönmesi olayı hafifletmiş olsa da muammer ay ile ilgili sır perdesi çokta aralanmış değil. Eltileri zorla mı götürdü sorusu yine akıllara geldi ki stüdyoya gelen elti çok korkmuş durumdaydı. Muammer Ay ağzından kaçırdı, ‘’biz onu bildiklerini söylemesin diye götürdük’’ bu açıklamadan sonra konuyu çevirmeye çalışmış olsa da detay insanların dikkatinden kaçmadı. Yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor, bu bölümde başlayan çözülmelerin devam edeceği tahmin ediliyor.

Ahlak yozlaşmasının büyük örneği

Ülkemiz de bu gibi durumlar pek olan işler değildi, tam bir ahlak yozlaşması örneği olan bu durum nelerin özeti? Bu soruyu kendimize de sormalıyız. Eskiden brezilya dizileri vardı ve bu gibi durumlar ülkemiz için eğlence konusu olmuştu, şimdi bu durumu ülkemiz de bir programda izliyoruz. Bu durumda olan iki genç kız olsa insanlar cahil derdi ama yaşlarını almış akılları yerinde bir üçgenden bahsediyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER