Esra Erol’da görülmemiş bir olay ! Koca mektup bırakıp kaçtı foyası 15 dakika da ortaya çıktı! 

ATV ekranlarının sevilen programlarından birisi olan Esra Erol programında bir skandal olay daha gerçekleşti. Programda yaşanan olayları izleyici hayretlere düştü.

TV VE SİNEMA 26.02.2021, 22:03
Esra Erol’da görülmemiş bir olay ! Koca mektup bırakıp kaçtı foyası 15 dakika da ortaya çıktı! 

ATV ekranlarının sevilen programlarından birisi olan Esra Erol programında bir skandal olay daha gerçekleşti. Programda yaşanan olayları izleyici hayretlere düştü. Havva Hanım eşini bulup ondan boşanmak için programa katıldı. Havva Hanım için son hız çalışmaya başlayan Esra Erol ile ekibi eşini buldu.

Havva Hanımın ifadelerine göre eşinin kendini sürekli olarak aldattığı hatta kapıcılık yaptıkları binada da bayanlara sarkıntılık yaptığı için kovulduklarını söyledi. Bu iddiaların ardından canlı yayına telefonla bağlanan Yavuz Bey hakkındaki bütün iddiaları reddetti,  yalnızca bir bayanla mesajlaştığını ayrıca kapıcılık yaptıkları binadan kovulmadıklarını kendi isteği ile istifa ettiğini belirtti.

Böyle Olay Görülmedi

Programa telefonla bağlanan Yavuz Bey’in eşi Havva hakkındaki suçlamalar hem Esra Erol’u hem de izleyenleri çileden çıkardı. Esra Erol “ Bu kadın sizi bırakmamakla en büyük hatayı yapmış. Size söz vermek istiyorum fakat her seferinde zeytin yağ gibi üste çıkıyorsunuz” ifadelerine yer verdi. 2 çocuğu ve eşini 1 Şubatta terk eden Yavuz Bey giderken bir mektup bırakmış.

Bıraktığı mektupta ise “ Beni hiç aramayın artık ben gelmeyeceğim” yazıyormuş. Esra Erol ise sözde hocalar yüzünden çocuklarını okula göndermeyen Yavuz Bey’e öfkesini kustu “ Ben sizin çocuklarınızı neden okula göndermediğinizde biliyorum ben çocuklarınızla konuştum. Sözde hocalardan dolayı çocukları okula göndermiyorsunuz ama ben o hocaları da biliyorum her şey internette yazıyor açın okuyun” dedi. Saatler içinde gerçeği ortaya çıkaran Esra Erol, Yavuz Bey hakkında öyle bir şey buldu ki....

Yavuz hakkında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmedi. Esra Erol, Yavuz Bey’in foyalarını teker teker ortaya döktü. Çocuklarını okutmamasının arkasında sanal aşk yaşadığı ortaya çıktı ve bundan dolayı 30 bin lirası da elden gitmiş. 30 bin lirasını kaptırdığını açıklanınca Yavuz Bey “ Ben çalıştım kazandım” ifadelerini kullanarak savunma yaptı.

Esra Erol da bu sözlerin ardından “ İşinize geleni açıklıyorsunuz işinize gelmeyince kaçıyorsunuz” sözlerini ifade etti.

Olay Görenleri Şaşırttı

Esra Erol programında bir skandal olay daha gerçekleşti. Programda yaşanan olayları izleyici hayretlere düştü. Havva Hanım eşini bulup ondan boşanmak için programa katıldı. Havva Hanım için son hız çalışmaya başlayan Esra Erol ile ekibi eşini buldu. Programa telefonla bağlanan Yavuz Bey’in eşi Havva hakkındaki suçlamalar hem Esra Erol’u hem de izleyenleri çileden çıkardı. Esra Erol “ Bu kadın sizi bırakmamakla en büyük hatayı yapmış. Size söz vermek istiyorum fakat her seferinde zeytin yağ gibi üste çıkıyorsunuz” ifadelerine yer verdi. 2 çocuğu ve eşini 1 Şubatta terk eden Yavuz Bey giderken bir mektup bırakmış.

Yorumlar (0)