Gelinim Mutfakta Gün Birincisi Kim Oldu? Gelinim Mutfakta 5 Ocak 2021 Puan Durumu

Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta programında yepyeni bir yayın dönemine başlandı. Bildiğiniz üzere dün Seda Sayan’ın sunucu koltuğuna geçtiği Gelinim Mutfakta programında ikinci gün bitti bile. Birbirinden iddialı dört gelin ve kayınvalidenin mücadeleleri önemli. Peki, Gelinim Mutfakta Gün Birincisi Kim Oldu? Gelinim Mutfakta 5 Ocak 2021 Puan Durumu Ne?

Gelinim Mutfakta Gün Birincisi Kim Oldu? Gelinim Mutfakta 5 Ocak 2021 Puan Durumu

Ev hanımlarının vazgeçilmez programı Gelinim Mutfakta da 610 bölüm bitti. Dün yeni bir döneme merhaba diyen Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışmacılar hünerlerini sergiledikten sonra kayınvalidelerinin karşısına çıkmış ve onlardan puan almıştı. Çeyrek altını alan gelinin belirleneceği bugünde gözler bir kez daha sıralamaya çevrildi. Gelinim Mutfakta 5 Ocak 2021 Gün Birincisi Kim Oldu? Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ne?

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Puan Durumu

Dün Seda Sayan’ın sunucu koltuğuna geçtiği Gelinim Mutfakta birincisi 21 Puanla Gizem Sancaktar oldu. Gizem Sancaktar’ı takip eden Zeynep Gökçe’yi, 17 puan ile Aysun Kuşatan takip ederken, günün en düşük puanını alan yarışmacısı 7 puanla Özlem Demir oldu.

Gelinim Mutfakta Gün Birincisi Kim Oldu

Gelinim Mutfakta gün birincisi bugün 18 Puan alan Zeynep Kalyon Gökçe oldu. Zeynep Hanım bugün gün birincisi ve çeyrek altının sahibi oldu.

Gelinim Mutfakta 5 Ocak 2021 Puan Durumu

Yarışmacıların aldığı her puan önem taşırken, en yüksek puan alan geline verilen çeyrek altın da bizi cezbetmiyor değil. Gelinim Mutfakta 5 Ocak 2021 Puan Durumu aşağıdaki gibidir.

  • Zeynep Kalyon Gökçe: 18 Puan,
  • Aysun Kuşatan: 16 Puan,
  • Gizem Sancaktar: 9 Puan,
  • Özlem Demir: 15 Puan
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER