Hercai 55. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

ATV ekranlarının sevilen ve her yayınlandığı gün izlenme rekorları kıran Hercai dizisinin yeni bölümü yayınlanan fragmanla dizinin yeni bölümü daha çok merak edilir oldu. Hercai 55. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Hercai 55. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

ATV ekranlarının sevilen ve her yayınlandığı gün izlenme rekorları kıran Hercai dizisinin yeni bölümü yayınlanan fragmanla dizinin yeni bölümü daha çok merak edilir oldu. Hercai 55. Bölümde Azize herkesi toplayıp bir konuşma yapacak. Miran’dan özür dileyip yüzleşen Hatice, silahı çıkarıp kendini vurmaya çalışırken Reyhan ve diğerlerinin araya girmesiyle silah patlıyor. Diğer yandan yaren ve Harun tartışmasında da Yaren’in silah çıkarmasıyla bir patlama daha duyuluyor. Diğer taraftan annesinin yaşadığını öğrenen Miran şok oluyor. Azize’den annesinin yaşadığını öğrenen Miran da şok olmuştur. Azize’den annesinin, çocukluğunun ve tüm geçmişinin hesabını sormaya kararlıdır. Miran içerisine düştüğü durumdan kurtulabilecek mi?

Miran sonunda annesine kavuşuyor. ATV ekranlarında Pazar günü izlenme rekorları kıran Hercai dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla beraber heyecanla beklenir oldu. Hercai 55. Bölümde Azize herkesi meydana toplayıp konuşma yapacak. Miran’dan özür dileyip yüzleşen Hatice, silahı çıkararak kendini vurmaya çalışırken Reyhan ve diğerlerinin araya girmesiyle silah patlayacak. Dilşah’ın Şadoğlu konağına gelmesi herkesi şaşırtır. Annesinin ölmediğini düşünen Miran ise şok olmuştur. Azize’den annesinin, çocukluğunun ve geçmişinin hesabını sormaya hazırlanan Miran gerekeni yapacaktır. Azize de pişmanlık içerisindedir. Kendi cezasını kendi vermeye kalkan Azize kimsenin beklemediği bir hamle yapacaktır. Yaşadığı travmanın etkisiyle aklı karışık olan Dilşah’ın Zehra’yı zor durumda bırakması işleri değiştirecektir. Azize’nin düştüğü durum karşısında keyfi yerine gelen Füsun da aldığı haberle şok olacaktır.

Hercai 54. Bölümde Neler Oldu?

Dilşah’ı bir anda gören Hazar şoka girmiştir. Onu alıp köye götürür. Fakat Zehra Dilşah’a yalan söyleyerek oradan gitmesini sağlayacaktır. Hazar geldikten sonra aniden yok olan Dilşah’ın peşine düşerken onu ortaya çıkaran Cihan’dan öğrendikleri sayesinde eline bazı kozlar geçmiştir. Füsun’un keyfi yerinde olsa da Fırat’ın ona hazırladığı büyük sürprizle karşılaşacaktır. Bu esnada Miran’ın Cihan ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarmasıyla Şadoğlu konağında işler karışmıştır. Reyyan hem Nasuh’tan hem de Azize’den geçmişinin hesabını soracaktır. Miran ona geçmişten beri söylenen büyük yalanla Azize’nin karşısına geçmiştir. Azize’den hesap soran Miran, 55. Bölümde annesinin ölmediğini öğrenince şok olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER