Kim Milyoner Olmak İster Programına Kenan İmirzaloğlu Veda Ediyor

Cumartesi akşamları ATV ekranlarında seyirci ile buluşan Kim Milyoner Olmak yarışmasında solun sonuna gelindi. Bir çok farklı ünlü ismin sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak final kararı aldı peki neden?

Kim Milyoner Olmak İster Programına Kenan İmirzaloğlu Veda Ediyor

Cumartesi akşamları ATV ekranlarında seyirci ile buluşan Kim Milyoner Olmak yarışmasında solun sonuna gelindi. Bir çok farklı ünlü ismin sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak final kararı aldı peki neden? Cumartesi akşamları ekrana gelen yarışma yerini yeni yayın hayatına başlayacak olan Kardeşlerim dizisine kaptırdı. ATV den bu konu ile alakalı bir bilgi gelmezken iddialara göre Kenan İmirzaloğlu’nun yeni başlayacak olan Kurtlar Vadisi Kaos’un oyuncu kadrosuna dahil olduğu ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının biteceği söyleniyor.

Kim Milyoner Olmak İster ekranlara veda mı ediyor?

Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanan ve dünyanın en çok kazandıran bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sonuna gelindi.  Yarışma 13 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan 931.bölümü ile final yaptı. Sunuculuğunu Kenan İmirzaloğlu’nun yaptığı yarışma ekranlara veda ederken yerine Kardeşlerim dizisi gelecek.

Kenan İmirzaloğlu dizi projesinde

Bir zamanlar ekranlara damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinin 2021 versiyonu olan Kurtlar Vadisi Kaos, kısa bir süre sonra izleyici karşısına çıkacak olan dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Uzan zamandır dizilerde yer almayan Kenan İmirzaloğlu yeni başlayacak olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin projesinde yer alacağı iddiaları bulunmaktadır.

Uzun zamandan bu yana başarılı bir şekilde sunmakta olduğu programa farklı projelerden dolayı veda etmek istenen başarılı oyuncu ve sunucu hayranlarını üzdü. Programa yeni sunucu olarak ise kimin geleceği ile ilgili birçok alternatif üzerinde değerlendirme yapılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER