Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor!

Son günlerde Türk televizyonunun efsanelerinden olan Kurtlar Vadisi ile alakalı bir çok haber yayımlandı. Necati Şaşmaz’ın başrolünü üstlendiği Türk halkı üzerinde etkilerini uzun süre devam ettiren dizinin ekibinden sevenlerini hareketlerinden bir açıklama yapılmıştı .Yakın tarihlerde gelen yeni açıklamalar ile bu haraketlilik iyice arttı . 

Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor!

Son günlerde Türk televizyonunun efsanelerinden olan Kurtlar Vadisi ile alakalı bir çok haber yayımlandı. Necati Şaşmaz’ın başrolünü üstlendiği Türk halkı üzerinde etkilerini uzun süre devam ettiren dizinin ekibinden sevenlerini hareketlerinden bir açıklama yapılmıştı .Yakın tarihlerde gelen yeni açıklamalar ile bu haraketlilik iyice arttı .  Güllü Erhan’ın  ‘’  Elbette başlayacağız’’ açıklaması ardından Necati Şaşmaz’ın verdiği bir röportaj sırasında 2021 yılını işaret etmesi ilgileri tamamı ile topladı. Dizinin ismi alakalı bir çok söylenti ortaya atıldı fakat net bir dönüş alınılmadı . Bu haberler sürekli devam ederken dizinin yayınlanacağı kanal hakkında da insanlar tarafından bir çok kanal ismi söylendi. İşte dizi hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde

Kurtlar Vadisi Başlayacak Mı?

Bir neslin adını asla unutamayacağı , zaman zaman aynı kaliteyi başka yapımlarda  aradığı dizinin Kurtlar Vadisi Kaos olarak yeniden yayın hayatına döneceği belirlendi. Dizinin ana karakteri olan Necati Şaşmaz hayat verdiği karakter olan Polat Alemdar rolü ile ekranlara şubat ayında dönüş yapacağına dair ipuçları vermişti.

Şubat ayına yaklaşılırken dizi ile ilgili ana hatlar yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Her detayı takip eden dizi severler efsane yapımı Show tv ekranlarında yeniden soluksuz izleyebilecek. Dizinin ilk yayımlanan tanıtımı sosyal mecralarda paylaşıldı. Bu tanıtım büyük ilgi ve yankı uyandırdı. Bu ilgi dizinin şimdiden halk tarafından çıkarıldığı tahtın sarsılmaz olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Necati Şaşmaz dizi hakkında şu ifadeleri söyledi:

"Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden mustarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız."

Bu açıklamalar ile anlaşılan bu dizi yine bir nesli ekrana kitlemek ile kalmayacak bir çok şeyi düşünmeye itecek .

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER