Lerzan’la Çok Mutlu Programına Katılan Hanife Gürdal Bakın Neler İtiraf Etti!

Zamanında katıldığı evlilik programlarıyla ismini duyuran ve sosyal medyada bir anda fenomen olan Hanife Gürdal geçtiğimiz günlerde Lerzan'la Çok Mutlu Programına misafir oldu öyle açıklamalarda bulundu ki duyanlar hayrete düştü.

Lerzan’la Çok Mutlu Programına Katılan Hanife Gürdal Bakın Neler İtiraf Etti!

Zamanında katıldığı evlilik programlarıyla ismini duyuran ve sosyal medyada bir anda fenomen olan Hanife Gürdal geçtiğimiz günlerde Lerzan'la Çok Mutlu Programına misafir oldu öyle açıklamalarda bulundu ki duyanlar hayrete düştü. Boşanma kararı aldığı fotoğrafçı eşi Kemal Ayvaz’ ın ailesine programdan seslendi. Ayvaz ailesine içindekileri iletti. Benim hayatım, yaşamım, namusum kimseyi ilgilendirmez herkes kendine baksın dedi.

Katıldığı programda fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile olan evliliklerinin bitiş sebebini eşinin ailesinin Hanife Gürdal’ ı istememesi olduğunu açıkladı. Programda göz yaşlarına hakim olamayan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal. Eşinin ailesinin sürekli kendine karıştığını, eşini sürekli kendine karşı doldurduklarını açıkladı. Kemal Ayvaz’ın ailesine karşı Hanife Gürdal’ı kesinlikle korumadığını açıkladı.

Gözyaşlarına Hakim Olamayan fenomen gelin;Bana sırf evlilik programına katıldım diye o kadar baskı yaptılar ki! Bir insanın üstüne bu kadar gelinmez. Kendimi yanlarında kimsesiz ve yapayalnız hissettim. Eşimde bu yaşadıklarımda hiç yanımda olmadı. Herkesin namusu kendine herkes kendine bakmalı dedi. Fenomen Gelin Adayı Paylaşımları İle Dilden Düşmüyor.

Son zamanlarda sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündem oluyor ve genellikle eleştirilerin odağı halinde. Yaptığı son paylaşım ile bir müddet daha dillerden düşmez gibi görünüyor. Yapmış olduğu mini elbiseli paylaşım çok eleştiri aldı.

Hanife Gürdal Eşi ile Barıştı

Eşi ile tekrar barışan fenomen gelin eşi ve ailesi ile doyasıya karın tadını çıkardılar. Hafta sonunu yayla evlerinde geçirdiler. Dönüşte kara saplanıp kaza geçiren aile, araçlarını çıkarmaya çalışırken eşinin ve annesinin ufak çapta kırılmaları oldu.

Sosyal medya hesabından o güne ait aile fotoğrafı paylaşımı yaptı. Geçirdikleri kazayı eğlence gibi anlatan fenomen gelin eleştirilerin odağı olmaktan yine kurtulamadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER