Masterchef Somer Şef oğlu için Muazzam bir Fedakârlık Yaptı!

TV8 ekranlarında izlemiş olduğumuz Acun Medya tarafından gösterime sunulan Masterchef Türkiye kadrosu içerisinde barındırdığı başarılı isimler ile beraber gündem içerisinde yerini korumaya devam etmektedir.

TV VE SİNEMA 30.01.2021, 00:03
Masterchef Somer Şef oğlu için Muazzam bir Fedakârlık Yaptı!

TV8 ekranlarında izlemiş olduğumuz Acun Medya tarafından gösterime sunulan Masterchef Türkiye kadrosu içerisinde barındırdığı başarılı isimler ile beraber gündem içerisinde yerini korumaya devam etmektedir. Program içerisinde jüri koltuğunda oturan Somer Şef’in oğlu için yapılan fedakârlık ise fazlasıyla tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. İzleyiciler merak ediyor.

Somer Sivrioğlu’nun oğlu Deniz Sivrioğlu’nu hangi programda göreceğiz, hangi programın başına geçtiği merak konusu olmaya başladı. Geçtiğimiz haftalar içerisinde oğlu Deniz ile birlikte yapmış oldukları paylaşım neticesinden, tüm dikkatleri üstlerine çekmelerini ve yeni farklı konular ile gündeme gelmiş olmasına neden olmuştur. Somer Sivrioğlu’nun oğlunun oyuncu olmuş olması ortaya çıkmış durumda ve bu durum fazlasıyla dikkat çekti akıllarda merak konusu olmuştur. Bunun beraberinde Somer Şef’in oğlu için yapmış olduğu hareket ile insanların ilgisini çekmiş ve merak konusu olmuştur.

Büyük Fedakarlık

Somer Sivrioğlu bu zamana kadar çocuklarını çok az da olsa paylaşmıştır fakat şu an gündemlerden düşmeyen konu başlığı haline gelmiştir. Bu duruma istinaden ünlü şefin oğlu Deniz için yapmış olduğu fedakârlıklar fazlasıyla dikkat çekmiş durumundadır. Somer Şef çocuklarını çok ön planda tutmayı tercih etmeyen bir insan. Son dönemlerde oğlu Deniz’in ismini duymaya başladık. Yeni bir projenin başına geçecek olan isim Deniz olacak ve hangi program içerisinde bulunacağı fazlasıyla merak konusu olmuş durumda. Somer Şef’in sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile de adını duyurmaya devam etmektedir.

Masterchef programının bitmesi üzerine bir dinlenme aralığı veren Somer Şef şimdiler de ise sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar dikkat çekmeye devam etmektedir. Oğlu Deniz için düşünülen proje ise Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu içerisinde yakın zaman içerisinde yayınlanması düşünülen Masterchef Junior da göreceğimiz ortaya çıkmıştır. Henüz tam olarak belirli olmamakla beraberinde ilk konuk olarak Somer Şef’in olacağı söylentileri var ve sunulması beklenen Masterchef Junior da kırmızı takımın kaptanı olacağı söylentileri vardır. Gelecek olan bu programın Exxen platformunda ne kadar izleneceği merak konusu olmuş durumda.

Yorumlar (0)