Masumlar Apartmanı'ndan ölüm haberi! Ezgi Mola sosyal medyadan duyurdu!

TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen Masumlar Apartmanı dizisinden kötü haber, Masumlar Apartmanı'nın başrol oyuncusu Safiye yani  Ezgi Mola sosyal medya hesabından açıkladı... 

Masumlar Apartmanı'ndan ölüm haberi! Ezgi Mola sosyal medyadan duyurdu!

TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen Masumlar Apartmanı dizisinden kötü haber, Masumlar Apartmanı'nın başrol oyuncusu Safiye yani  Ezgi Mola sosyal medya hesabından açıkladı...  Masumlar Apartmanı dizisi ölüm haberiyle sarsıldı. Başarılı ve güzel oyuncu Ezgi Mola, vefat haberi ile çok üzüldüklerini açıkladı. Ezgi Mola sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.

TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen Masumlar Apartmanı dizisinden ölüm haberi geldi. Trt 1 ekranlarının çok sevilen ve beğenilerek izlenen bu sezonun fenomen dizilerinden olan masumlar apartmanı aldıkları ölüm haberiyle çok sarsıldıklarını açıkladılar. Yıl başı sebebiyle bu haftaki bölümlerinin yayınlanmayacağını duyurmuşlardı. Bu kara haberi açıklayan ise dizinin başrol oyuncularından Safiye karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ezgi Mola’dır. Haberi sosyal medya hesabından yaptığı hikaye paylaşımı ile takipçilerine ve sevenlerine duyurmuştur. Oysa yıl başı sebebi ile ara verdiklerini duyurmuşlardı.

Sosyal Medyadan Duyurdu

Güzel oyuncu Ezgi Mola set’ de görev alan bir kişinin beklenmedik ölümü karşısında çok üzüldüklerini açıkladı. Ezgi Mola’ nın yaptığı açıklamaya göre. Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar apartmanı dizisinin teknik birimde yer alan bir arkadaşlarının beklenmedik bir şekilde hayatını kaybettiğini açıkladı. Başarılı oyuncu Ezgi Mola teknik ekip arkadaşlarından Cüneyt isimli kişinin hayatını kaybettiğini ve bu sebepten dolayı duydukları üzgünlüğü dile getirdi ve ailesine sevenlerine baş sağlığı diledi. Güzel ve başarılı oyuncu Ezgi Mola şu açıklamayı yaptı sosyal medya hesabından:

" Teknik ekip de çalışan arkadaşımız Cüneyt’ in ölüm haberi aldık ekip olarak çok sarsıldık. Allah’ tan rahmet diliyorum.Cüneyt arkadaşımızı daima güler yüzü, güzel kalbiyle anımsayacağım." Masumlar Apartmanı dizisinin setini yasa boğan bu ölüm haberi ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Bu ani ölüm haberi 'koronavirüs' ihtimallerini  göz önüne getiriyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
feyza TEKİN
feyza TEKİN - 1 hafta Önce

çoook üzüldüm

SIRADAKİ HABER