Müge Anlı'da ki O Aileye Film Teklifi..!

Müge anlı palu ailesi olarak bildiğimiz ve uzun süre büyük bir heyecan ile takip ettiğimiz aile ile ilgili dizi film çekileceği bugün öğrenildi.

Müge Anlı'da ki O Aileye Film Teklifi..!

Müge anlı palu ailesi olarak bildiğimiz ve uzun süre büyük bir heyecan ile takip ettiğimiz aile ile ilgili dizi film çekileceği bugün öğrenildi. Salgın hastalığın hayatımıza girmesiyle birlikte elimizde bulunan tek eğlence olarak TV kaldı. Bu sebeple de yapımcılar sürekli olarak izleyicilerin dikkatini çekebilmek maksadıyla yeni konular araştırmaya başlandı. Böyle olmasıyla birlikte göler Müge Anlı programında uzun bir süre yer almış ve oldukça beğenilmiş olan Palu ailesinin hikayesine çevrildi. Hikayenin uzun bir süre Müge Anlı tarafından işlenmesi ve izlenme rekorları kırması senaristlerin iştahını kabarttı.

Filmin Konusu Palu Ailesi

screenshot-8.png

Filmin konusu ile çarpık ilişkileri ile hepimizi uzun bir süre şaşkına çeviren Palu ailesi bulunacak Böyle olmasıyla birlikte neredeyse hepimiz tarafından bilinen ve hayatlarında öncesi ve sonrasında nelerin olduğu merak edilmekte olan Palu ailesi bulunuyor. Sinema filminin oldukça büyük oyuncularla da desteklenmesi bekleniyor.

Müge anlı Tatlı Sert programı zaman zaman gerçekten de önemli yaşam hikayelerini karşımıza çıkarmaktadır. Durumun böyle olmasıyla birlikte dizilerinde son zamanlarda konu sıkıntısı yaşananların arkasından belki de gizli bir cevher ortaya çıkarılmaktadır. Uzun bir süre konuşulması ve tartışılmasına rağmen ailenin birçok noktası halen karanlık kaldığı bilinmektedir. Gizli bir şekilde aile ile ilgili bilgiler toplanarak büyük bir bilgi birikiminin arkasından ailenin yaşantısını konu edecek dizi film çekilmeye başlanacaktır.

Konu ile ilgili ayrıca yasal izinlerin de alınması ve bu çerçevede her hangi bir engel bulunmadan filmin tamamlanması ve izleyicinin karşısına çıkarılması planlanmaktadır. Müge anlı palu ailesi olarak bildiğimiz ve uzun süre büyük bir heyecan ile takip ettiğimiz aile ile ilgili dizi film çekileceği öğrenilse de bu dizinin tam olarak ne zaman tamamlanacağı ve hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili tam olarak net bir bilgi bulunmamaktadır.

Salgının başlaması ile birlikte kanallar bilindiği üzere eskisine oranla ciddi denece de fazla sayıda sinema filmi yayınlamaktadır. Salgın hastalığın hayatımıza girmesiyle birlikte elimizde bulunan tek eğlence olarak TV kaldı. Bu sebeple de yapımcılar sürekli olarak izleyicilerin dikkatini çekebilmek maksadıyla yeni konular araştırmaya başlandı.

Yapılan araştırmalar neticesinde ülkemizde internet üzerinden aranmakta olan en büyük bilgi olarak Palu ailesi araştırılmıştır. Durumun böyle olmasıyla birlikte konunun beyaz perdeye aktarılması izleyicinin ilgilisini çekeceği tahmin edilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dua
Dua - 2 hafta Önce

Böyle vahim bir olayın komediymiş gibi beğenilmesi bide normalmiş gibi film yapılması akıllanmayız biz en acı olayları normalleştirmek ne derece doğru meşrulaştırmak?

Zahra hosseinzade
Zahra hosseinzade - 2 hafta Önce

Müge anlı ajansı : herkesi alıyoruz ve oyuncu yapıyoruz

SIRADAKİ HABER