Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Büyük itiraf yaşandı. Alime Toprak ifirat etti!

Mersin'in Anamur ilçesinde bulunan bir muz serasında cesedi bulanan Ali Toprak cinayetinin sır perdesi canlı yayında çözüldü. Serada yaşanan cinayet ile ilgili son gelişmeleri Müge Anlı aktardı. Hayatını kaybeden Ali Toprak'ın eşi Alime canlı yayında cinayeti kendisinin işlediğini canlı yayın esnasında itiraf etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Büyük itiraf yaşandı. Alime Toprak ifirat etti!

Mersin'in Anamur ilçesinde bulunan bir muz serasında cesedi bulanan Ali Toprak cinayetinin sır perdesi canlı yayında çözüldü. Serada yaşanan cinayet ile ilgili son gelişmeleri Müge Anlı aktardı. Hayatını kaybeden Ali Toprak'ın eşi Alime canlı yayında cinayeti kendisinin işlediğini canlı yayın esnasında itiraf etti. Alime Toprak canlı yayından sonra stüdyoya gelen Emniyet mensupları tarafından göz altına alındı. Şüpheli Alime Toprağın gerekli işlemler sonrasında Mersine gönderileceği söylendi.

Mersin'in Anamur ilçesinde bulunan bir muz serasında eşi tarafından Ali toprağın cesedi bulunduğu ideaları ile Müge Anlı programına başvuran aile  cinayetin çözülmesini istemişlerdi. Program sırasında Alime Toprak diğer seraya gittiğini ve geldiğinde eşi Ali Toprak'a seslendiğini ve ses gelmeyince içeri girdiğinde eşinin yerde kanlar içinde bulduğunu anlatmıştı. Kafasından yaralandığını anlattı onu böyle görünce kendisinin de bayıldığını söyledi.

Alime Toprak cinayeti itiraf etti

Alime Toprak sorular karşısında her seferinde diğer seraya gittiğini belirtiyordu fakat kamera görüntüleri incelendiğinde diğer seraya gittiğinin bir görüntüsü olmaması şüphe uyandırdı.  Canlı yayında Müge Anlı ve ekibi Alime Toprak'ın üstüne gitmesinin üzerine Toprak cinayetin kendinin yaptığını itiraf etti. Cinayeti kendi işlediğini söyleyen Alime Toprak eşinin üstüne yürüdüğünü söyleyerek ‘ Eğer ben onu öldürmeseydin o beni öldürecekti. Bu durumdan büyük oğlum çok memnun oldu çünkü ona da çok çektirdi' ifadelerini kullandı.

Yayın sonrasında stüdyoya gelerek Alime Toprak ‘ Tartışma çıktı aramızda bana başkası ile evleneceğini söyledi. Bana gitmemi onu terk etmemi söyledi. Sonra tartışma büyüdü ve ben onu öldürmeseydim o beni öldürecekti. Ben öldürdüm çocuklarım için yaptım’ ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER