Müge Anlı son dakika! Cinayet kurbanı kuaförün sevgilisinden olay sözler

Müge Anlı bugünkü programında son dakika itirafı geldi. Cinayet kurbanı olan kuaför Savaş Aydoğan’ın sevgilisi Merve’den olay sözler art arda geldi.

TV VE SİNEMA 06.06.2022, 16:02
Müge Anlı son dakika! Cinayet kurbanı kuaförün sevgilisinden olay sözler

Müge Anlı bugünkü programında son dakika itirafı geldi. Cinayet kurbanı olan kuaför Savaş Aydoğan’ın sevgilisi Merve’den olay sözler art arda geldi. 25 Nisan 2022 tarihinden itibaren kaybolan kuaför Savaş Aydoğan o gün bugündür aranıyor. Sakarya’da yaşayan 2 çocuk babasının kaybından sonra gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Savaş Aydoğan’ın arkadaşı Cem Tuna, cinayeti itiraf etti. Cinayet kurbanı kuaför Savaş Aydoğan’ın sevgilisi Merve ve Cem Tuna’dan gelen itiraflar herkesi etkiledi.

İtiraf geldi!

Yapılan itiraf üzerine bölgede başlatılan kazı çalışmaları Cem Tuna’nın polis ekipleri eşliğinde olay yerine gelmesiyle son buldu. Cem Tuna ilk ifadesinde Aydoğan’ı öldürüp, babası tarafından kendisine verilen fındık bahçesine gömdüğünü açıkladı. Müge Anlı’da itiraf eden Cem Tuna tarafından verilen ifadeye göre:

“Evdeydik Savaş, baban benim kız arkadaşıma göz koymuş” diye söyledi, elindeki tüfeği bana doğrultunda bende belimdeki silahı ona doğrulttum.”

Babası bana göz koymuştu!

Savaş Aydoğan’ın sevgilisi de o esnada: “Cem’in babası bana göz koymuştu ve alkol aldığı anda Cem’le de beraber olduğunu itiraf etmiş.”

Yorumlar (0)