Müge Anlı ve Esra Erol Sen Çal Kapımı Dizisinin Sonunu Hazırladı! Dizi Mecbur Final Yapacak

Müge Anlı ve Esra Erol ağız birliği yaparak programlarındaki açıkladıkları o dizi, Sen Çal Kapımı dizisi için resmen kabus oldu. On binlerce insan Cumartesi akşamı ekranlara gelen Kardeşlerim dizisi için ekranlara kilit oldu.

Müge Anlı ve Esra Erol Sen Çal Kapımı Dizisinin Sonunu Hazırladı! Dizi Mecbur Final Yapacak

Müge Anlı ve Esra Erol ağız birliği yaparak programlarındaki açıkladıkları o dizi, Sen Çal Kapımı dizisi için resmen kabus oldu. On binlerce insan Cumartesi akşamı ekranlara gelen Kardeşlerim dizisi için ekranlara kilit oldu. Yayınlanan ilk bölümüyle oldukça fazla etkileşim alan dizi geceye ait reyting rekorlarını kırarken Sen Çal Kapımı dizisini geri planda bıraktı. Fox TV ekranlarında yayınlanan dizi neredeyse final yapacak konuma geldi. Peki neler oluyor?

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan yapımlardan birisi olan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan Simge Selçuk, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Halil Özgür Sarı, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete gibi başarılı oyuncular geceye adeta damga vurdular. Yayınlanan ilk bölümüyle diğer bütün dizileri sollayarak büyük başarı yakalayan yapım özelliklede Sen Çal Kapımı dizisini çok fazla etkiledi. Kardeşlerim dizisinin seyircisi ekranlara gelen ilk bölümünde göz yaşlarına hakim olamadılar.

El Birliğiyle Finale

Dramatik bir konuyu ele alan Kardeşlerim dizisi yayınlanan ilk bölümünün ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizide ele alınan hikaye her ne kadar can alıcı olsa da bir birlerine sımsıkı bağlı olan kardeşleri, büyük bir ilgi ile izlediler. Dizinin cumartesi akşamları yayınlanan diziler arasında reyting sıralamasında kaçıncı sırada yer alacağı da merak konusu oldu.

Cumartesi akşamları en çok izlenen diziler arasında yer alan Sen Çal Kapımı dizisiydi. Daha önce dizi Çarşamba günü yayınlanırken istedikleri izlenme oranlarını elde edemeyince Cumartesi akşamları yayınlanmaya başlamıştı. Bu defada diziyi büyük bir rakip olan Kardeşlerim dizisi yayınlanmaya başladı. Bu durumda reytingler merak konusu oldu.

Cumartesi gecesine damga vuran Kardeşlerim dizisi reyting total kategorisinde 5.sırada yer aldı ve günü 6.sırada kapatmayı başardı. Sen Çal kapımı dizisi ise bu kategorinin ilk 10’una bile giremedi.

Esra Erol ve Müge Anlı’ nın programlarında Kardeşlerim dizisini sık sık duyurmaları Kardeşlerim dizisi, Sen Çal Kapımı dizisini tahtından etti. Dizinin final yapacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

Dizi Finale Gidiyor

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan yapımlardan birisi olan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan Simge Selçuk, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Halil Özgür Sarı, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete gibi başarılı oyuncular geceye adeta damga vurdular. Yayınlanan ilk bölümüyle diğer bütün dizileri sollayarak büyük başarı yakalayan yapım özelliklede Sen Çal Kapımı dizisini çok fazla etkiledi. Kardeşlerim dizisinin seyircisi ekranlara gelen ilk bölümünde göz yaşlarına hakim olamadılar. Dramatik bir konuyu ele alan Kardeşlerim dizisi yayınlanan ilk bölümünün ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizide ele alınan hikaye her ne kadar can alıcı olsa da bir birlerine sımsıkı bağlı olan kardeşleri, büyük bir ilgi ile izlediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER