Ramo 29. Bölümde Neler Yaşandı? Ramo 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo 29. Bölümüyle yayınlandı. Peki, Ramo 29. Bölümde Neler Yaşandı? Ramo 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

TV VE SİNEMA 23.01.2021, 11:49
Ramo 29. Bölümde Neler Yaşandı? Ramo 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo 29. Bölümüyle yayınlandı. Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı Ramo dizisi Cuma akşamlarının sevilen dizileri arasında bulunuyor. Ramo dizisini izlemeyen kişiler Ramo 29. Bölümde Neler Yaşandı? Sorusunu sormaya başladı. Diziyi izleyen kişiler ve dizinin hayranları tarafından da Ramo 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sorusu sorulmaya başlandı.

Dün akşam Ramo 29. Bölümüyle yayınlandı. Yayınlanan bölümde Cihangir’in ölümü üzerine İstanbul’da bütün dengeler alt üst oldu. Mazhar, Ramo’ya yardım ettiği için patronlarının karşısında büyük bir bedel ödemek zorunda kaldı. Vadim de Ramo’yu ortadan kaldıracak bir planı ortaya koydu. Nehir’in eline geçen Sibel’i yok edecek olan bir belge eline geçecektir. Diğer taraftan da Ramo ve Sibel düğünlerini Adana’da yapmaya karar verirler. Peki, Ramo 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Ramo 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Ramo dizisini izleyen kişiler tarafından Ramo 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı Mı? Sorusu sorulmaktadır. Ramo 30. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde haberts.com olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.

Yorumlar (1)
Yunus baba 1 yıl önce
Çok güzel bir dizi herkesin izlemesini tavsiye ederim