Ramo 33. Bölümde Neler Oldu?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo 33. Bölümüyle yayınlandı. Sevilen dizide yaşanan olaylar diziyi izlemeyen kişiler tarafından merak edildi. Peki, Ramo 33. Bölümde Neler Oldu?

Ramo 33. Bölümde Neler Oldu?

Ramo Dizisi 33. Bölümüyle ekranlara geldi. Heyecan dolu bir bölüm geride kaldı. Peki, Ramo 33. Bölümde Neler Oldu? Dizide yaşanan olaylar dizinin seyircisi tarafından merak edilmektedir.

Ramo 33. Bölümde Neler Oldu?

Ramo dizisini izlemeyen kişiler tarafından 33. Bölümde Neler yaşandı? Diye araştırmaya başlamıştır. Ramo’nun büyük bir planı var. Mazhar’ın yerine İstanbul’un patronu olmak isteyen Ramo hedefine ulaşabilecek mi? Patronların da tek amacı vardır. Ramo’ya diz çöktürmek. Bu durumlar da Ramo’yı biraz daha zora sıkmaktadır. Ramo’nun harekete geçmesini engelleyen tek şey ise Sibel’in rehin tutuluyor olmasıdır. Ramo diğer yandan Sibel’in nerede tutulduğunu öğrenmeye, diğer taraftan da Mazhar’ın yerine geçmek için Yıldırım’ı ikna edebilecek ve ikinci bir planı devreye girdirecektir. Ramo’nun yapacağı minik bir yanlış bile onun yok olmasına sebebiyet vereceğinden ötürü attığı her adıma dikkat etmesi gerekir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER