Ramo’nun Başrolü Murat Yıldırım Artık Dayanamadı… Ağzına Geleni Söyledi…

Başrolünü Esra Bilgiç ile beraber oynadığı Ramo dizisinin yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım, sosyal ağlardan karısı Imane Elbani ile alakalı yapılan terbiyesiz hakaretlere şu şekilde cevap verdi:

Ramo’nun Başrolü Murat Yıldırım Artık Dayanamadı… Ağzına Geleni Söyledi…

Başrolünü Esra Bilgiç ile beraber oynadığı Ramo dizisinin yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım, sosyal ağlardan karısı Imane Elbani ile alakalı yapılan terbiyesiz hakaretlere şu şekilde cevap verdi:

Sevilen dizi Ramo’ da beraber rol aldığı güzel oyuncu Esra Bilgiç ile birbirine çok yakıştırılan Murat Yıldırım’ ın takipçileri, hayat arkadaşı Imane Elbani’ ye ağır hakaretlerde bulundu. Show TV de ekranlara gelen Ramo dizisinin kemik kadrosu Murat Yıldırım ise uzun süre dayanamayıp sessiz kalamadı ve ağzına geleni söyledi.

“Beğeni” hissini fazlasıyla abartan sevenlerine sessizliğini bozan Murat Yıldırım, Sosyal medyasından yazılı bir açıklamada bulundu.

“Küfürler yağdırdığınız kadın 5 defa bebeğini kaybetti”

Murat Yıldırım, “Rambel adıyla hayat arkadaşıma küfürler saydıran bana emirler buyuranlar, o hakaretlerde bulunduğunuz kişi 5 defa bebeğini kucağına alamadı ve bu bebeklerden birini kaybettiğimiz sırada bu dizi için başrol oyuncusu bakılıyordu” dedi.

İşte Ramo dizisinin yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım’ ın açıklamaları…

Normal şartlar altında sosyal medyada çok aktif biri olmadığımı sizlerde biliyorsunuz. Fakat bu ben dâhil olmak üzere rahatsız eden konu olduğu için buraya yazıyorum… Rambel ifadesine sığınarak hayat arkadaşıma küfürler savuran bana emir verir derecesinde konuşan kişiler, o hakaretlerde bulunduğunuz hayat arkadaşım 5 defa bebeğimizi kaybetti ve kaybettiğimiz bebeğin biri bu dizi için başrol aradığımız zamanlarda idi. Esra’ yı bana eşim önerdi ve karakterimizin benzeyeceğini söyledi. Bende bu fikri kanal ve yapıma ulaştırmam sonucunda hayat arkadaşımın bu konuda çok haklı olduğunu görmüş olduk. Bu bir dizi gerçekte olan bir şey değil ve en çok işimizi iyi yaptığımız halimizle yapmaya devam edeceğiz. Bunları buraya yazıyorum belki içinden öğrenecek şeyler görürsünüz diye; “ dışarıdan göründüğü gibi değildir hayat” . Bu olanlardan ne ben mutluyum ne de partnerim Esra ki, Esra bu konuda sizleri daha önce ikaz etti. Umarım son bulur, güle güle.

Hayat arkadaşı Imane Elmani’ ye sosyal ağlardan yapılan hakaret ve kötü yorumlara sitem etti. Şu zamanlarda Ramo dizisinde Esra Bilgiç ile başrol oynayan Murat yıldırım Karısına hakaret eden takipçilerine sitem etti. Sevilen dizi de Ramo karakterine can olan Murat Yıldırım ‘Sibel’ rolünü canlandıran Esra Bilgiç ile dizide aşk yaşamaktadırlar. Dizinin sevenleri, Murat Yıldırım’ ın hayat arkadaşı Imane Elmani’ ye “ Rambel sevgisine engel çıkma, aradan kaybol” deyip ağır yorumlarda bulundu.

Esra Bilgiç’ i bana eşim Imane Elmani öneride bulundu.

Hayat arkadaşına ağır yorumlarda bulunan sevenlerine sitem edip açtı ağzını yumdu gözünü. Ardından şu yorumu paylaştı:

“Benden başka kim olacak”

Geçen günlerde eşi Elmani’ nin kuaförde bakımını yaptırırken kapıda bekleyen yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, “Bugün izinliyiz, dışarıya dolanmaya çıktık. Eşim daima benimle beraber. İstanbul’ da tanıdık kimsesi yok. Bu yüzden tabi ki benimle beraber dışarıya çıkacak, başka kiminle beraber çıkacak?” demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
karakartal59
karakartal59 - 1 ay Önce

Muhteşem Aktör Murat Yıldırımın moralini bozmaya ne hakkınız var adi şerefsizler,sana ne ramonun özel hayatından kılıksız deyyuslar

SIRADAKİ HABER