Şahmeran Dizisi Ne zaman Başlayacak? Dizinin Konusu Nedir? Dizi Kaç bölümden Oluşacak?

Netflix platformlarında meraklanan beklenen dizilerden Şahmeran çıkacağı günden beri en çok konuşulanlar ve merak edilenler arasına girmeyi başardı. Şahmeran dizisi ne zaman yayınlanacak?

TV VE SİNEMA 22.01.2022, 23:24
Şahmeran Dizisi Ne zaman Başlayacak? Dizinin Konusu Nedir? Dizi Kaç bölümden Oluşacak?

Netflix platformlarında meraklanan beklenen dizilerden Şahmeran çıkacağı günden beri en çok konuşulanlar ve merak edilenler arasına girmeyi başardı. Şahmeran dizisi ne zaman yayınlanacak? Başrollerini hangi oyuncular oynayacak? Dizi kaç bölümden oluşacak? Dizinin konusu? Gibi sorular arama motorlarında en çok aratılanlar arasına girdi. Bu soruların cevaplarıyla ilgili işte detaylar…

Şahmeran Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Netflix platformlarında yayınlanmadan ses getiren dizinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Sevenlerin her gün bu sorulara cevap arıyor.Ş ahmeran dizisi için 2021 eylül ayı sonlarına doğru çekimler başlamıştı. Dizinin yayın tarihe belli değil ancak dizi 2022’nin ilk çeyreğinde yayınlanacak gibi gözüküyor.
Şahmeran Dizisinin Konusu Nedir?
Şahmeran’ın kelime anlamı zaten başı insan olup gövdesi yılan şeklinde olandır. Bu nedenle dizide 400 yaşındaki aslında yıllan olan üniversiteli gençlerin yılan olduklarını saklamak için gözlerini lenslerle kapatmaları işlenir.

Şahmeran Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kelime anlamı “Yılanların Şahı” anlamına gelen Şahmeran efsanesinin Mersin,Tarsus  ve Mardin’ de geçtiği düşünülüyor. Bu nedenle dizinin çekimlerinde bu şehirler kullanıldı. Meran adı verilen yılanlar Tarsus’ta yaşıyor  ve akıllı ve şefkatli olması nedenleriyle de barış içinde yaşıyorlar. Yılanların kraliçeleri ise Şahmeran’dır. Dizinin Çekimleri için Adana ve Muğla şehirleri mde kullanılmıştır
Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı ve oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizi 8 bölümle Neflix Platformlarında sevenleriyle buluşacak.

Yorumlar (0)