Sefirin Kızı 35. Bölümde Neler Oldu? Sefirin Kızı 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Sefirin Kızı 35. Bölümde Neler Oldu? Sefirin Kızı 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Sefirin Kızı 35. Bölümde Neler Oldu? Sefirin Kızı 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Sefirin Kızı 35. Bölümde Neler Oldu? Başrollerini Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in oynadığı Sefirin kızı, Nare ile Sancar’ın zorlu aşkını konu edinmektedir. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Sefirin kızı Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir dönem en çok izlenen Sen Anlat Karadeniz’in senaristlerinden olan Ayşe Ferda Eryılmaz ile beraber Sedef Nehir Erdem’in senaryosunu yazdığı Sefirin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturmaktadır. Muğla yöresinde çekilen dizinin son bölümünde yaşananlar oldukça etkileyici.

Sefirin Kızı 35. Bölümde Neler Oldu?

Sancar her ne olursa olsun kaçmak yerine kalmayı seçecektir. Kimsenin suçsuz yere bedel ödemesine izin vermeyen Sancar’ın içeriden çıkması için Nare çok emek verir. Sancar’ı hapise attıranın kim olduğunu anlayan Nare, büyük bir çaresizlik yaşar. Üstüne üstlük Akın’ın cesedinin bulunmasıyla beraber miras konusu yeniden başına bela olur. Nare, babasıyla karşı karşıya gelecektir. Güven’in kurduğu oyunlar bu kadarla kalmayıp konak krizlerine de yol açacaktır. Halise Efe’nin sağlığının bozulmasıyla tüm Efeoğlu ailesi de endişelenecektir. Sancar’ın başına gelenler başta Nare olmak üzere hemen herkesin yüreğine korku salacaktır.

Sefirin Kızı 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Sefirin kızı 36. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde haberts.com olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sefirin Kızı 36. Bölüm 18 Ocak 2021 Pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER