Sefirin Kızı Dizisinde Yeni İsim Gelmeden Yankı Uyandırdı

Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı'nda yaşanan şok ayrılık, diziyi sevenleri bir hayli üzdü. Başrol oyuncularından güzel oyuncu Neslihan Atagül'ün ani ayrılık haberi sağlık sorunlarından dolayı olması izleyenleri derinden etkiledi.

Sefirin Kızı Dizisinde Yeni İsim Gelmeden Yankı Uyandırdı

Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı'nda yaşanan şok ayrılık, diziyi sevenleri bir hayli üzdü. Başrol oyuncularından güzel oyuncu Neslihan Atagül'ün ani ayrılık haberi sağlık sorunlarından dolayı olması izleyenleri derinden etkiledi. Diziye normal bir şekilde veda bile edemeden ayrılan Neslihan Atagül'ün sağlık sorunlarının iyi olmaması ve gün geçtikçe zorlayıcı bir hal alması neticesinde dolayı diziye alele acele veda etmek zorunda kaldı.

Veda Sahnesi Herkes Tarafından Konuşuldu

Neslihan Atagül'ün canlandırmış olduğu Nare karakteri başından beri güçlü, kendi başına ayakta durabilen ve birçok zorluk karşısında direnmeyi başarmış güçlü bir kadındı. Hem güçlü bir kadın hem de güçlü bir anneyken karakter olarak böyle veda etmesi tepkilere neden oldu.

Bu kadar güçlü bir karakterin öldü diyerek diziden çıkması en azından güçlü, savaşçı ve iyi bir anne olarak hafızalarda kalırdı. Fakat bir mektup ile her şeyi geride bırakıp çekip gitmesi senaryo bakımından zayıf bulundu.

İzleyenler bu durumu Sefirin Kızı'na yakıştırmadı. Bir yandan sağlık probleminden dolayı sevenleri üzülürken diğer yandan başından beri emek verilen projenin böyle kötü duruma düşürülmesi izleyenleri kızdırdı. Peki, Neslihan Atagül'ün yerine yakışıklı oyuncu Engin Akyürek'in karşısına kim gelecek? Akıllarda soru işareti olan ve merak edilen sorunun cevabı çok geçmeden geldi.

Güzel Oyuncu Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı Kadrosuna Dâhil Oldu

Güzelliği ve başarılı oyunculuk performansları ile ekranların sevilen yüzü Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisinin kadrosunda yer alacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Paylaşmış olduğu mesaj ile birden çok konuya değinen Tuba Büyüküstün'ün gelmesiyle dizinin seyri ne olacak?

Yarım kalan senaryo nasıl devam edecek merak konusudur. 38 yaşındaki güzel oyuncu daha önceden Engin Akyürek ile aynı projede yer almıştı. Birbirine yakıştırılan ve uyumlu çiftlerden olan ikilinin performansı oldukça merak ediliyor.

Nare karakterinin gidişi ile tüm dengeler alt üst olurken dizi yeniden ayağa kalkabilecek mi? Başrollerinde Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu, Bülent Şakrak, Doğukan Polat ve birçok birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı dizide gelecek hafta neler olacak, izleyenler yeni bölümü heyecanla bekliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER