Show TV’den O Dizi İçin Final Kararı Alındı!

Reyting kurbanı olan diziler kervanına bir yenisi daha eklendi. Bu yaz Baht Oyunu, Baş Belası, Aşkın Tarifi, Cam Tavanlar, Kazara Aşk, Aşk Mantık İntikam, Ada Masalı ve Kalp Yarası gibi diziler seyircilerle buluştu. Show TV’den O Dizi İçin Final Kararı Alındı!

Show TV’den O Dizi İçin Final Kararı Alındı!

Reyting kurbanı olan diziler kervanına bir yenisi daha eklendi. Bu yaz Baht Oyunu, Baş Belası, Aşkın Tarifi, Cam Tavanlar, Kazara Aşk, Aşk Mantık İntikam, Ada Masalı ve Kalp Yarası gibi diziler seyircilerle buluştu. Birkaç dizi harici reytinglerde iyi sonuçlar alınmaması insanları şaşırttı. Bu projeler arasında bulunan Cam Tavanlar ekranlara veda ediyor. Bensu Soral ile Kubilay Aka’yı bir araya getiren oyuncunun kadrosunda ayrıca Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar’ın bulunduğu dizi 8. Bölümde final kararı aldı.

Cam Tavanlar Dizisi Final Yapıyor!

Show TV ekranlarının reyting mağduru olan dizisi Cam Tavanlar dizisi final kararı aldı. Son yayınlandığı bölümlerde reyting kurbanı olan Cam Tavanlar dizisinin final kararı açıklaması dizinin hayranlarını üzmeyi başardı. Cam Tavanlar dizisi yerine bir başka dizinin gelmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER