TV’de Bugün Hangi Diziler Var? 14 Mart Günün Dizileri Neler?

Pazar gününü evde geçirecek olan kişiler tarafından TV’de Bugün Hangi Diziler Var? Diye araştırmaya başladı. İşte, 14 Mart Günün Dizileri...

TV VE SİNEMA 14.03.2021, 09:13 14.03.2021, 09:19
TV’de Bugün Hangi Diziler Var? 14 Mart Günün Dizileri Neler?

Muhteşem bir Pazar günüyle sizlerleyiz. Pazar gününü evde geçirecek olan kişiler tarafından TV’de Bugün Hangi Diziler Var? Diye araştırmaya başladı. Sizler için hazırladığımız listede 14 Mart Pazar Yayın Akışı konusunda bilgi sahibi olabileceksiniz. İşte, bugünün dizileri:

TV’de Bugün Hangi Diziler Var?

TV’de Bugün olan diziler hemen herkes tarafından sevilen diziler arasında yer almaktadır. Pazar gününü ailesiyle ya da arkadaşlarıyla evde geçirecek olan kişiler bugünün dizileri hakkında araştırma yapmaktadır. İşte, günün dizileri:

Hercai

ATV ekranlarında 63. Bölümüyle yer alacak olan Hercai, her Pazar akşamı saat 20:00 da yayınlanacak.

Hercai Son Bölümde Neler Oldu?

Reyyan ile Miran’ın sakladığı gerçeği öğrenen Dilşah, öğrendiği şeyleri Reyyan’a koz olarak kullanacaktır. Her ne olursa olsun Reyyan asla kararından vazgeçmeyecektir. İçerisinde bulundurduğu nefret ve kızgınlıktan dolayı en basit mutluluğa bile sahip olmadığını anlayacaktır. Çocukları için geride fotoğrafları bile kalmayan Miran, harekete geçmek için kolları sıvar.

Kefaret

FOX TV ekranlarında 18. Bölümüyle yayınlanacak olan Kefaret dizisi her Pazar akşamı saat 20:00 da yayınlanıyor.

Kefaret Son Bölümde Neler Oldu?

Zeynep’in yanında Cansu’nun görülmesi Sinan’ı şaşırttı. Sinan, kızını Kartal’dan korumak adına Emmett’in çiftliğini korurken, Arzu’da Ahmet’in evinde gözaltına almaya başlar. Arzu, iyileştikten sonra Cansu’yu Zeynep’ten uzaklaştırmayı planlar. Kartal, Sinan ve adamlarının saldırısından zor bir şekilde kurtuldu.

Arıza

Show TV ekranlarında 26. Bölümüyle yayınlanacak olan Arıza dizisi her Pazar akşamı saat 20:00 da yayınlanıyor.

Arıza Son Bölümde Neler Oldu?

Ali Rıza’nın mağlup olmasından sonra Balaban ve ailesi, babasıyla ilgili yeni bilgiler edinecektir. Mithat, Balaban, Burak ve Murat arasında kurulan ittifaktan sonra bir plan geliştiren Haşmet ve Ali Rıza’yı diz çöktürmeyi hedefleyen Balaban, hedefine ulaşabilecek mi? Haşmet, Ali Rıza ile yüzleşip, en büyük sırrını açıklayacak ve Ali Rıza benim oğlumdur diyecektir. Duyulan bu sır herkesi çok ama çok şaşırtacaktır.

Menajerimi Ara

Gençlerin ve genç hissedenlerin dizisi olan Menajerimi Ara dizisi her Pazar akşamı Star TV ekranlarında saat 20:00’da yayınlanacaktır.

Menajerimi Ara Son Bölümde Neler Oldu?

Dicle ile Ömer’in görüşmesi hayatlarını daha karmaşık hale getirse dahi Barış’ın tepkisi onların Ömer’e yaklaşmasına sebep olur. Serkan ise maaş konusunda çevresindekileri sıkıştırmaya devam ederken, Kıraç’ın fikirleri yöneticilerini maceradan maceraya sürükledi. Barış’ın annesi Ayla’yı bulacak, Serkan, Feris’in hamilelik süreciyle ilgili de Çınar’dan yardım isteyecektir.

Yorumlar (0)