Uyanış Büyük Selçuklu 17. Bölümde Neler Oldu? Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

TRT 1 Ekranlarının sevilen ve oldukça beğeni toplayan Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Kuruluş Osman dizisi devam ederken TRT 1 ekranlarında benzer bir diziye daha merhaba dendi. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 17. Bölümde Neler Oldu? Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 17. Bölümde Neler Oldu? Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

TRT 1 Ekranlarının sevilen ve oldukça beğeni toplayan Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Kuruluş Osman dizisi devam ederken TRT 1 ekranlarında benzer bir diziye daha merhaba dendi. Detaylarını derlediğimiz Uyanış Büyük Selçuklu’nun senaryosunu Diriliş Ertuğrul dizisinin senaristlerinden Serdar Özonalan kaleme alıyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisini izlemeyen kişiler Uyanış Büyük Selçuklu 17. Bölümde Neler Oldu? Diye soruyor. Dizinin hayranları ve hiçbir bölümünü kaçırmayan kişiler de Uyanış Büyük Selçuklu Fragmanı Yayınlandı Mı? Diye sormaya başladı.

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölümüyle 25 Ocak 2021 akşamı saat 20.00 da TRT 1 ekranlarına gelecek. Selçuklu Devleti’nin hem Anadolu’yu hem de bölgeye hakim olan yapısını anlatan dizinin fragmanı sevenleri tarafından araştırılmaktadır. Dizinin fragmanına geçmeden önce 17. Bölümde neler olduğuna gelin beraber bakalım.

Uyanış Büyük Selçuklu 17. Bölümde Neler Oldu?

Faysal, Batini davasını Şelemzar’a hakim etmek ve İlteber ile akrabalık bağı kurup ticari faaliyetlerini artırmak için Selçuklular üzerine uyguladığı baskıdan kurtulmak için Turna ile evlenmek istemiştir. Sahip olduğu maddi güçle İlteber’i bu evliliğe ikna etmeyi başarmıştır. İlteber’i bu evlilikten vazgeçirecek bir sebep ortaya çıkabilecek. Eynar’ı öldüren Sencer’den intikam almak için harekete geçen Markus, intikamı için Başulu’yu yaralamıştır. Başulu aldığı yaradan ötürü ölümün kıyısına gelmiştir. Tuza kurarak Hasan Sabbah’ın yakalanmasını sağlayan Nizamülmülk, Batinilerin Mukaddes bildiği Sırlar Kitabını kullanarak bir tuzak kurmuştur.

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sorusunun cevabını sizler için vermek istiyoruz. Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı incelediğimizde dizide maceraların eksik olmayacağını görüyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=9XAeZn-602s

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER