Yargı Pars Kimdir? Yargı Pars Gerçek Adı Nedir?

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Yargı dizisi oyuncuları özellikle dizinin hayranları tarafından merak içerisinde araştırılmaktadır.

TV VE SİNEMA 16.01.2022, 22:54
Yargı Pars Kimdir? Yargı Pars Gerçek Adı Nedir?

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Yargı dizisi oyuncuları özellikle dizinin hayranları tarafından merak içerisinde araştırılmaktadır. Özellikle Yargı dizisinde rol alan Pars karakteri, Yargı Son Bölüm de sergilediği performans ile akıllara kazınmıştı. Peki, Yargı Pars Kimdir? Yargı Pars kaç yaşındadır? Yargı Pars gerçek adı nedir? 

Yargı Pars Kimdir? 

Yargı Pars Kimdir? Pars, Ilgaz ile aynı yerde çalışan bir savcıdır. Ayrıca Ilgaz’ın yeni ayrıldığı nişanlısı Neva’nın da abisi olarak bilinir. Ilgaz ile arasında okul yıllarından beri başlayan tek taraflı rekabet oluşmaktadır. Şimdi de kız kardeşinden ayrıldığı için ona kızgındır, hırslıdır ve asla kaybetmeye tahammülü yoktur. Ona göre kendisini diğer herkesten üstün görmekle beraber tavrını o şekilde sergilemektedir. İçten içe Ceylan’den hoşlanan Pars karakterini Mehmet Yılmaz Ak canlandırmaktadır. 

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir?

8 Şubat 1986 tarihinde dünyaya gelmiş olan Mehmet Yılmaz Ak, 177 boyunda 75 kilodur. Diyarbakır’da dünyaya gelen Mehmet Yılmaz Ak, eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamladı. Pek çok özel tiyatro da görev yapan Mehmet Yılmaz Ak, Beşinci Basamak adlı oyunu 2008 yılında yazmış olduğu Mitos Boyut yayınlarından misyon ödülü almıştır. 

Yorumlar (0)