Ünal Karaman'ın İstifası Sonrası Ahmet Ağaoğlu'nun Açıklamaları

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Ünal Karaman ile yolların ayrılmasının ardından canlı yayında konuyla ilgili görüşlerini aktardı. Bordo-mavili kulübün başkanı, "Şu anda herhangi bir teknik direktör ismi gündemde değil" dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Teknik Direktör Ünal Karaman'ın ayrılığının resmen açıklanmasının ardından resmi ilk kez konuştu.

Başkan Ağaoğlu, TRT Spor'a yaptığı konuşmada Ünal Karaman ile ilgili, "Hoca ile ilgili puan kaybettiğimiz maçlar sonrasında eleştiriler yapıldığında, kulüpte yaşanan her türlü olumsuzluğun tek sorumlusu benim dedim. Yanlış taktiğin de, pas hatasının da, yönetimsel yanlışın da sorumlusu benim dedim." dedi.

"GÜNDEMİMİZDE KİMSE YOK"

Bordo-mavili kulübün Başkanı Ağaoğlu, konuşmasının devamında gündemlerinde başka bir teknik direktörün olmadığını ifade ederken, "Bilgi kirliliği var. Şu anda herhangi bir teknik direktör ismi gündemde değil. Hiç kimsenin, hiçbir şekilde endişesi olmasın. Belki biraz daha yükümüz ağırlaşacak ama bu camianın sırtımıza yüklediği görevin bilinci ve sorumluluğu ile bu kulübü çok daha iyi yerlere taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

"SAYGI DUYMAK HEPİMİZİN GÖREVİ"

Öte yandan Ağaoğlu, ayrılığın ardından her iki tarafa da saygı duyulması gerektiğini ifade ederken, "Her iki tarafın kararına da saygı duymak hepimizin görevi. Bundan sonrası spekülasyondan öteye gitmez. Kulübe ve hocaya zarar vermekten öteye gitmez" dedi.

.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Durmuş
Murat Durmuş - 7 ay Önce

Doğrusu söylemek gerekirse ben başkanımıza katılıyorum. Neden takımımız gol attıktan sonra geri çekiliyor ve neden rakip takımın baskılarına izin veriliyor? Böyle olunca biz taraftarlar televizyon karşısında saç baş yolluyoruz. Kalplerimiz ağzımıza geliyor. Hem sadace 1 - 0 öndeyken. Şöyle olur. 2 veya 3 fark olur işte o zaman son dakikalarda skor korumaya gidilebilir. Bizim Trabzonsporumuz defans oynamaz. Sadece hücum futbol oynar. Benim görüşüm bu.

Cevat   aydın
Cevat aydın - 7 ay Önce

Çok iyi oldu takıma defans yaptırıyodu konya denizli maçı kahrettibizi hayırlısi

Salim
Salim - 7 ay Önce

Yanlı yaptın başkan

Kalender
Kalender - 7 ay Önce

TS un çocuklarini birer birer harcadiniz. Şenol hocada dahil olmak uzere. Egonuzun bu kadar buyuk oldugunu duşunmemiştim. Taraftsrlari cok uzdunuz. Kulubunuzde, şampiyolukta sizin olsun. Gozumuzde nice buyuttugumuz insanlarin aslinda vasatinda altında oldugunu ispatlamasi gibi gozumuzden düstunuz.Yeri doldurulamayacak insan yoktur. Ama Ünal hoca gonullere girmişti be. Yazik ettiniz be. Bu nasil bir gururdur, başkan eleştirilemez mi. Kurumsalmiş falan. Gec bunlari ..

Cevdet DEMİREL
Cevdet DEMİREL - 7 ay Önce

Bundan sonra yönetimin arksında durmak ve onlara destek olmak gerekir. Ünal hoca kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyordu. Lig'de hiç bir başarısı olmayan adam kalkıp trip yapamaz. Bu takımın hamurunda varmış da fedakarlıklar yaparmış da. Sen yaptıysan karşılığında paranı aldın oyuncuyken de hocaykende. Ama taraftar karşılıksız hem gönlünü hem parasını vererek seni ve takıma destekledi. Şimdiye kadar bu yönetim en iyi yönetimdir. İyi bir hocayla da anlaşırlarsa başarı gelecektir. Takım bu puan ve sıralamada ise bunun tek sorumlusu Ünal karamandır. Olmadık takımlara ummadık puanlar kaybetti.

Coşkun Tür
Coşkun Tür - 7 ay Önce

Ünal hocayı gönderdiniz. Şampiyon oluruz artık. Ts teknik direktör eskitmede bir numara...

Kadir kolbaş
Kadir kolbaş - 7 ay Önce

Takımın herşeyinden sorumluyum diyor. Taktiği o veriyor kadroyu o kürüyor o zaman teknik direktör kendi oldun. Ünal hakkında söylediği sözleri yedi. Sezon sonu belli 5. 6 bitiririz Başkan gider . Bu devran böyle sürer gider bizde daha çok konuşuruz

Abdurrahman Koç
Abdurrahman Koç @Kadir kolbaş - 7 ay Önce

Büyük takımın küçük Başkanı (başkan insanları yönetebilme,idare edebilme tevazu sanatıdır.

Morales
Morales - 7 ay Önce

I would like to say you can be good person but it doesn’t mean your are good trainer ...
Karaman didn’t want to send Onur and Burak but president of trabzonspor decided to send them and they did good job till know .. Ünal so cool and some game really did mistake because some football player was playing bad but Ünal didn’t have power to take them out ...and also offense game ok but where is the defense 2 years still same problem he didn’t solve that problem .. I’m watching always Turkish game in USA beIN sport I really liked to watch Trabzonspor but need some action people not just saying cool relax..! And also Trabzonspor has very good manager under the president so please show us always good match ..!