Xiaomi'nin akıllı saat ve kulaklıkları 1 Aralık'ta görücüye çıkacak. İlk görseller paylaşıldı. İşte, Xiaomi Watch S2 ve Xiaomi Buds 4 tasarımı!

XIAOMI WATCH S2

Xiaomi'nin yeni Watch S2'yi 1 Aralık'ta amiral gemisi Xiaomi 13 serisi, Buds 4 ve birkaç ürünle birlikte Çin'de piyasaya sürmesi planlanıyor. Giyilebilir cihaz küresel pazara da gelecek. Asya ve Avrupa'da akıllı saat pek çok testten geçti. 1 Aralık'ta Çin'de tanıtılacak olan Watch S2, kısa süre sonra Avrupa'ya da gelecek.

Apple 15 inç MacBook cihazını bu yıl çıkarıyor Apple 15 inç MacBook cihazını bu yıl çıkarıyor

42 mm ve 46 mm olmak üzere iki boyutta gelen Xiaomi Watch S2; altın ve siyah ile siyah ve gümüş renklerinde gelecek. Cihazın fiyatı 139 dolar olacak. Xiaomi Watch S2 akıllı saat; AMOLED ekrana, çok sayıda spor moduna, sağlıkla ilgili gelişmiş özelliklere sahip olacak.

XIAOMI BUDS 4

Xiaomi Buds 4 gürültü önleme özellikli kablosuz bluetooth kulaklıklar 3 farklı renk seçeneğine sahip. Görseller, Buds 4'ün aktif gürültü engelleme özelliğine sahip nadir bir yarı kulak içi tasarıma sahip olduğu gösterilen her iki cihaza da net bir bakış sunuyor.

USB-C şarj bağlantı noktasını tutan yuvarlak, çakıl benzeri bir şarj kutusuna sahip. Kasanın üst kısmı parlak metal kaplamaya sahipken alt yarısı plastikten üretilmiş. Resmi görüntüler, cihazın üç renk seçeneğiyle geleceğini gösteriyor – Yeşil, Beyaz ve Siyah.