Yorumcuların Sörloth Pozisyonuna Tepkisi Sürüyor

Trabzonspor'un en etkili iki oyuncusu Nwakaeme ve Sörloth'a yapılan haksızlık Türkiye'nin spor gündeminden düşmüyor.

Önce Nwakaeme'ye sonrasında Sörloth'a yapılan haksızlık sonrası A Spor ekranlarında yayınlanan Spor Ajansı programında Sörloth'un pozisyonu yorumlayan Mehmet Emin Uluç ve Nevzat Dindar dikkat çeken ifadeler kullandı.

Nevzat Dindar,"Sörloth'a 4 maç, 3 maç ceza verilirse bunun hesabını kime soracağız biz. İki haftadır Trabzonspor'un en iyi iki adamı yanlış, yani biraz da provakasyonlarla oyundan atılıyor. Son neymiş efendim Trabzon kayrılıyormuş! Kayrılan Trabzon mu? Böyle örnek mi var? Böyle mi kayrılır? Hüseyin Göçek bırakır mı o noktaya? Biraz Trabzon'u kayırma düşüncesiyle hareket etse?"ifadelerini kullandı.

Mehmet Emin Uluç,"Hakemsin ya sen ilk tekmeyi gördün herhalde. Hadi çalamadın. İkinciyi görüyorsun. Adam artık can havliyle birşey yapıyor. Sonra gözünün önünde oluyor olaylar, iki tekme var. Sonra Sörloth'un hareketi var. Gidiyorsun gözünün önünde olaya sarı veriyorsun. Arkadaş kör müsün cahil misin? Başka birşey misin. Sonra VAR'dan gidiyorsun pozisyonu izliyorsun. Sen ne kadar saçma bir hakemlik yapıyorsan VAR seni uyarmak zorunda kalıyor. Pozisyonu izliyorsun. Geliyorsun Sörloth'u atıyorsun." şeklinde yorumda bulundu.

YORUM EKLE