1461 Trabzon'da Hoca Kim Olacak?

1461 Trabzon'da çtiğimiz hafta sonu oynanan Ümraniyespor maçı sonrasında görevinden ayrılan Teknik Direktör Ekrem Al'ın yerine kimin geleceği merakla bekleniyor.

 1461 Trabzon'da Hoca Kim Olacak?

 1461 Trabzon'da çtiğimiz hafta sonu oynanan Ümraniyespor maçı sonrasında görevinden ayrılan Teknik Direktör Ekrem Al'ın yerine kimin geleceği merakla bekleniyor. 1461 Trabzon yetkilileri bu göreve en uygun ismi getirmek için yoğun bir mesai harcıyorlar. Konu ile alakalı olarak konuşan Başkan Şaban Bülbül, "Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün de yönetim kurulu toplantımız var. Bu toplantıda yeni teknik direktörün kim olacağına karar vereceğiz. Trabzonspor'un da fikrini aldıktan sonra nihai kararımızı kamuoyuna açıklayacağız" dedi.

Nasıl bir teknik direktör arayışı içerisinde olduklarını da belirten 1461 Trabzon Başkanı Şaban Bülbül, "1461 Trabzon için şaha kalkma vakti gelmiştir. Bizi şaha kaldırabilecek teknik direktör arayışındayız. Bir kaç teknik direktör ile görüşüyoruz. İçlerinden biri ile en kısa zamanda bir anlaşmaya varacağız." dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.