Aziz'e Kötü Haber!

Aziz Yıldırım'ın talebi reddedildi.

Aziz'e Kötü Haber!

Aziz Yıldırım'ın talebi reddedildi.

15 Haziran 2012 Cuma 17:08
Aziz'e Kötü Haber!
  Futbolda Şike Davası'nda mahkeme, yargılamanın genişletilmesine ilişkin taleplerin tamamını reddetti. Mahkeme buna gerekçe olarak yargılamayı uzatmaya neden olacağı ve karara etkisi bulunmayacağını gösterdi. 

Futbolda Şike Davası'nda mahkeme, sanıkların ve avukatlarının yargılamanın genişletilmesine ilişkin taleplerinin tamamını reddetti. 

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen Futbolda Şike Davası'nda, Aziz Yıldırım ve diğer sanıklar ile avukatlarının yargılamanın genişletilmesine ilişkin taleplerinin tamamı reddedildi. 

Mahkeme, yargılamanın genişletilmesi talepleri 11 Haziran’da yazılı olarak almıştı. Gelen talepleri değerlendiren mahkeme heyeti, yargılamayı uzatmaya neden olacağı ve karara etkisi bulunmayacağı gerekçeleriyle tüm taleplerin reddine karar verdi. reklam 

AZİZ YILDIRIM'IN TALEPLERİ 
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, soruşturma savcısı Mehmet Berk’in duruşmaya katılmasını, TFF Etik Kurulu üyelerinin dinlenmesini talep etmişti. Yıldırım ses analizi yapılması ve fiziki takip yapan polislerin dinlenmesini de istemişti. Diğer sanıkların avukatları da tanık dinleme talebinde bulunmuştu.
Son Güncelleme: 15.06.2012 17:12
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575