Şampiyonlar Ligine Süpriz Sponsor

Fenerbbahçe'nin kesinlikle giremeyeceği söylenen Şampiyonlar Ligi'ne, Fenerbahçeli yöneticinin bankası sponsor oldu

Şampiyonlar Ligine Süpriz Sponsor

Ali Koç’un sahibi olduğu Yapı Kredi bankası 10 gün önce aniden UEFA Şampiyonlar ligine sponsor oldu.

Koç Holding’e bağlı Yapı Kredi bankası 30 milyon Dolar karşılığında UEFA ‘ Şampiyonlar ligi sponsoru oldu. Fenerbahçe Eski Asbaşkanı Ali Koç’un sahibi olduğu Yapı Kredi Bankasının, UEFA Disiplin Komitesinin Fenerbahçe ile ilgili kararını vermeye hazırlandığı şu sırada Şampiyonlar Ligine sponsor olması kafaları karıştırdı.

Şikenin üstünün örtülmeye çalışıldığına dair haberlerin çıktığı bir ortamda,FB yöneticisi Ali Koç'a ait bir bankanın UEFA’ya sponsor olması Disiplin Komitesi kararını etkilemeye yönelik olduğu öğrenildi.

UEFA disiplin kurulunun Fenerbahçe ile ilgili kararını açıklamasının ardından  bu 30 milyon dolar kararda etkili olup olmadığı ortaya çıkacak.

Şimdi kafalarda şu soru cevap arıyor “Acaba UEFA’da 30 milyon dolar karşılığında şikeye gözmü yumacak.”İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ADNAN ÇALIK - 5 yıl önce
Fenerbahçe Eski Asbaşkanı Ali Koç’un sahibi olduğu Yapı Kredi Bankasındaki hesabımı TRABZON SPOR 'lu olarak dondurdum..Ya sizler ?
Avatar
yüksel hıra - 5 yıl önce
yaa kardeşim yemin olsun nefret ettirdiniz yaaa bırakın başkalarına laf atmayı da işinize bakın trabzonspor taraftarı olarak sıkıldım artık , yok kupamzı verin yok efendim o böyle yapmış şu şöyle yapmış , hiç bakıyormuyuz acaba kendimize tamam şikemiz oyumuz buyumuz yok ama transfer yapamıyor elimizdekileri de tutamıyoruz gün geçtikçe trabzonspor yıkılıyor ve batağa şürükleniyor bırakalım artık sağı solu da ayna da kendimize bakalım...
Avatar
mustafa ak - 5 yıl önce
eee balık baştan kokar diye boşuna dememişler. desenize şikenin merkezi uefa o zaman bizim futbolcular boşuna ter döküyor.
Avatar
tozalıcı - 5 yıl önce
arasıra düşünmüyo değilim amerikalılardamı şike bahceli mi diye her ikisindede hertürlü entrika var eğer sipon sorluk gercekse demek ki biyerleri yal ladılar kıral cıplak misali 70 milyon biliyo şikeyi savcıda vardiyo yayıncı kuruluş anlaş mam var zarar ederim diyo kimse kıpırdayamıyo yazcak cok şey varda yorumsuzz
Avatar
güven degirmenci - 5 yıl önce
ben 2 sene ömce dondurdum y.krediyi ayrica kiğilidan alis veris yapmiyorum ,ntv izlememeye calisiyorum ispanya ligi haric,hurriyete kesinlikle bakmiyorum ercan saatciyi destekleyecek hiçbir medyayi takip etmiyorum engin verelin programlarini takip etmiyorum orhan cavusoglu nunda programini islemiyorum...
Avatar
GUMUS - 5 yıl önce
uefa çoktan şikeyi görmemek için gözlerini kapatida fb zaten şampiyonlar ligine giremeyecek elenecek