Ağustos Sayısı Çıktı

Trabzonspor'un Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin 101. sayısı bayilerdeki yerini aldı.

Ağustos Sayısı Çıktı

2012-13 Sezonu fikstürünün hediye olarak verildiği Ağustos sayısı yine ilginizi çekecek yazı, araştırma ve röportajlarla dolu.
 
Nike'nin Trabzonspor için tasarladığı görselin kapağını oluşturduğu Ağustos sayısında yeni transferler Bamba'nın röportajını, Soner Aydoğdu'nun TrabzonCell kullanıcılarının sorularına verdiği yanıtlar ve Emre Güral'la yapılan üç sayfalık anketi okuyabilirsiniz.
 
Ünlü Sinema ve senaryo yazarı Muhammet Çakıral'ın, "Trabzonspor, emeğin ve sporun ruh bulduğu arenadır", Yaz Olimpiyatları için Londra'da bulunan Levent Özçelik'in, "Trabzon butik şehir, Trabzonspor bunu kullanmalı", ilk futbolcularımızdan Polat Demirer'in "5 milyonluk futbolcu" başlıklı röportajlarının ilginizi çekeceği Ağustos sayısında "Formalarımızın 45 yıllık tarihi" ve "Rakamlarla Halil Altıntop" başlıklı araştırma yazılarını da bulabilirsiniz.
 
Daha bir çok konunun okunmayı beklediği Trabzonspor Dergisi'nin 101. sayısı; YAY-SAT ana bayilerinden ve www.trabzonspor.com.tr adresinden satın alabilir, yurt içinden yıllık 60 TL, yurt dışından ise 70 Euro karşılığında abone olarak adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.
 
Trabzonspor Dergisi'ne abone olmanın en kolay yolu ise TSDERGİ yazıp 3570'e mesaj atmak.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.