Dedikodulara Son Vermek İçin Oynadı

Yıldız futbolcu hakkında çıkan, "oynamamak için sakatım diyor" söylentileri üzerine hocasının kapısını çaldı ve sakat sakat sahaya çıktı.

Dedikodulara Son Vermek İçin Oynadı

Fransız futbolcu sakattı, tam düzelmemişti. Pazartesi idmanlara başlayan tecrübeli yıldız, Hami hocanın kapısını çaldı ve “Bu maçta oynamayacaksam, hangisinde olacağım. Sahada olmak istiyorum” dedi, sahaya sürüldü. 

HIRSI VE OYNAMA İSTEĞİ ROL OYNADI
Karadeniz temsilcisinde bir süredir sakatlığı sebebiyle formasından uzak kalan Florent Malouda, dünkü mücadelede tekrar takıma döndü. Ancak bu dönüşte, Fransız futbolcunun hırsı ve oynama isteği etkin rol oynadı. İtalya’daki karşılaşmada sakatlığından dolayı oynayamayan Malouda, geçtiğimiz pazartesi günü idmanlara başlamıştı. Teknik direktör Hami Mandıralı, oyuncusunu riske etmemek, ikinci yarı oyuna almak istiyordu. 33 yaşındaki yıldız, hocasıyla yaptığı konuşmalarda, sahada olmak istediğini dile getirdi. Hami hoca talebi düşüneceğini belirtirken, maç günü geldi, çattı. O an için genç çalıştırıcının planlarında net olmayan Malouda, bir kez daha Mandıralı’nın yanına gitti ve “Hocam, bu maçta oynamayacaksam hangi mücadelede olacağım. Ben bu tip maçlarda oynamak için alındım. Sahada olmak istiyorum” ricasında bulundu. Bunun üzerine de Malouda, mücadeleye 11’de başladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
a - 3 yıl önce
Dogru mal laximdi
Avatar
Osman Günel - 3 yıl önce
Mumkunse sen hiçbir maçta oynama maluda