İbrahim Hacıosmanoğlu Sert Tepki Gösterdi

İbrahim Hacıosmanoğlu, ültimatom verdi

İbrahim Hacıosmanoğlu Sert Tepki Gösterdi

 Trazonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, çok sert bir açıklama yayınladı. Dün akşam oynanan Eskişehir maçında hakem Özgür Yankaya'nın yaptığı bariz hatalarla ilgili açıklama yapan Hacıosmanoğlu, dikkat çeken ifadeler kullandı. 

Hacıosmanoğlu, resmi siteden bu açıklamayı yaptı: 

Türk futbolunu adaletten yoksun, eşit ve adil davranmasını beceremeyen, hangi zihniyete hizmet ettiği açıkça belli olan, sezon başından beri rakiplerimize kol kanat gerip onlara maç kazandıranlar, bize gelince sahada emek harcayan oyuncularımızın alın terini gasp eden ve ettirenler, unutmasınlar ki onların adaletsizliği karşısında Yüce Allah’ın büyük adaleti vardır. 

Haklı olduğumuz, hakkımızın gasp edildiği “3 Temmuz” süreci ile ilgili kendilerinin sağlayamadığı adaleti sağlamak için girişimde bulunduğumuz ve bulunmaya devam edeceğimiz UEFA ve FIFA nezdindeki mücadelemizin sonucunda adaletin hangi şartta olursa olsun sağlanacağını hepimiz göreceğiz.

Trabzonspor’a saha içinde ve dışında yaptığınız adaletsizliklerin bizi yıldırıp, yolumuzdan döndürmeyeceğine, adaletsizliğinizin karşısında Yüce Allah’ın adaleti ve Trabzonspor sevdalılarının huzurunda ağır bedeller ödeyeceğinizi asla unutmayınız.

Trabzonspor’un şike sürecinden vazgeçmek ve başarı beklemek ikileminde bırakılamayacağını, bir yandan gasp edilen haklarımızı aramaya devam ederken, yeni başarıların peşinde koşmaktan vazgeçmeyeceğimizi kamuoyuna saygıyla sunarım.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KURTHAN - 2 yıl önce
Sn. Hacıosmanoğlu, görev aldığında ''Hakemler bizim maçlarımızda düdük çalarken bir daha düşünecekler, eski başkanlar gibi hakkımızı yedirmeyeceğim.'' demiştin.
Görüyoruz bir daha düşünüyorlar, birbirlerine soruyorlar ve bunların attığı golü vermeyelim, bakıyorlar 5. hakeme kadar soruyorlar faullerini çalmayalım gol yesinler, bakıyorlar karar veriyorlar, aynı faule TS sarı kart , diğerlerine nasihat veriyorlar.
SEN KONUŞMAYA DEVAM ET EMİ.