Sadri Şener ve Şakar Tebrikleri Kabul Ediyor

Şike süresinde aklanan Trabzonspor'umuzun yöneticileri tebrikleri kabul ederken en kısa zamanda detaylı açıklama yapacaklarını dile getirdiler

Sadri Şener ve Şakar Tebrikleri Kabul Ediyor

Asbaşkan Nevzat Şakar "Trabzonluların ve Trabzonsporluların gözü aydın. İlahi adalet tecelli etti. Çok sevinçliyiz.Trabzonspor olarak bu hafta toplanarak strateji belirleyeceğiz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın çalınan haklarımızı geri alacağız.TFF ve kurulları çok büyük yanlışlar yaptı. Ama görüyorsunuz hiç bir şey gizlenemiyor. Trabzonspor tertemiz, tertemiz! Trabzonspor için asıl hak arama mücadelesi şimdi başlıyor. Bu bir adalet ve onur savaşı. Başımız dik yürüyeceğiz." diyen Nevzat Şakar sözlerini "Bize inanan ve güvenen herkese teşekkür ediyoruz." diyerek noktaladı.Trabzonspor'un resmi olarak yarın açıklama yapması bekleniyor.

Başkan Sadri Şener, şuan konuşmayacağını ifade ederek, "Mahkeme daha yeni karar verdi. Konuyu enine boyuna inceleyip bir açıklama yapacağım. Ancak şimdi konuşmam doğru olmaz.

Biz şike süreci başladığından itibaren suçsuzluğumuzu her fırsatta dile getirmiştik. Bu günkü kararla haklılığımız ortaya çıktı. Daha geniş bir açıklamayı akşama doğru yaparız" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.