Bu Olay Trabzonspor'un Kabusu Oldu

Trabzonspor’da Mayıs 2013’te göreve gelen Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve yönetimi geçen sezon başında Isparta Davraz’da yapılan kampa bir türlü golcü transferini yetiştiremedi.

Bu Olay Trabzonspor'un Kabusu Oldu

 Trabzonspor’da Mayıs 2013’te göreve gelen Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve yönetimi geçen sezon başında Isparta Davraz’da yapılan kampa bir türlü golcü transferini yetiştiremedi. Kampı ve ligin ilk yarısını golcü transferi yapamadan tamamlayan Trabzonspor’da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun “Golcü kampa yetişecek” açıklamasına rağmen Antalya’daki devre arası kampında da golcü alınmadı. Trabzonspor’un bu sezonki Avusturya kampı uçağına da yine söz verilmesine rağmen golcü yetişmedi. 

Yurt dışı kampına bugün başlayacak olan Trabzonspor'un, özellikle 2 yıldır kabusu haline gelen forvet transferindeki belirsizlik ise taraftarları tedirgin etmeye başladı. Trabzonspor'un, forvet transferinde ağırlığını Fulham'ın Yunan oyuncusu Kostas Mitroglou'ya verdiği iddia ediliyor. Yurt dışında transfer görüşmelerini yürüten CEO Burak Gürdal'ın, Mitroglou'ndan sonuç alamaması durumunda Gignac ve Asamoah Gyan'la yapılan görüşmelere ağırlık vermesi bekleniyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yalandan bıkmadın - 3 yıl önce
Ya arkadaş ben bunu2ay önce dedim yine diyorum bunlar kaliteli bi topcu alamaz sadece bizi oyaliyorlar.son zamanslda gidip dandik bi topcu alıp gelirler bize yine hüsran