İkizlere izin çıktı!

Teknik Direktör Şenol Güneş takıma geldikleri günden itibaren beklenen performansı ortaya koyamayan Pawel ve Piotr Brozek kardeşlerin kiralanmasına onay verdi.

İkizlere izin çıktı!

 

Sezonun 2. yarısında Süper Lig’in yanı sıra UEFA Avrupa Ligi ve Türkiye Kupası’nda mücadele edecek olan Trabzonspor’da oyuncu sayısı 31’den 29’a indi.
Teknik Direktör Şenol Güneş, Piotr ve Pawel Brozek’in de başka bir takıma kiralanmasına izin verdi. Takımdaki bu daralmanın yönetimle koordineli olarak gerçekleştirildiği belirtildi.
Güneş’in kullanabileceği oyuncu sayısı sakatlığı geçen Barış Özbek, Tayfun ve Vittek’in tam olarak hazır hale gelmesinin ardından yeniden artacak.
Sezona 31 futbolcuyla başlayan bordo-mavililer, uzun süren sakatlıkları yüzünden Tayfun, Vittek ve Barış Özbek’ten ilk yarı boyunca yararlanamadı. Trabzonspor’da ayrıca devre arası yapılan Olcan Adın ve Jebrin transferlerine karşılık Murat Tosun, Marek Sapara ve Eren Albayrak, başka takımlara kiralandı. Sezer’in ise sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Böylelikle Güneş’in kullanabileceği oyuncu sayısı azaldı.

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.